Zajazd SAS

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5631/150409046049119400.jpg
Turka 20-230, woj. lubelskie
Jeżynowa 1
tel.: 81 759 65 29 lub 602 757 232
http://www.zajazd-sas.pl
e.jakubczak@wp.pl
Zajazd SAS - Turka

Witamy i zapraszamy do naszego Zajazdu.
Zorganizujemy dla Państwa wszelkiego rodzaju uroczystości rodzinne - przyjęcia weselne, komunijne, chrzciny, jubileuszowe, urodziny, imieniny, a także bankiety i imprezy firmowe.

Pomożemy zorganizować przyjęcie zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Zapewniamy profesjonalną obsługę i miłą atmosferę. Istniejemy od 1999 roku i mamy coraz większe grono stałych klientów, co jest dla nas dużym powodem do dumy.

Wesela

Posiadamy duże doświadczenie w organizacji przyjęć weselnych. Służymy Państwu pomocą doradczą w zakresie organizacji przyjęcia i wyboru menu. Do dyspozycji Gości oferujemy dwie klimatyzowane sale - konsumpcyjną i taneczną. Oferujemy profesjonalną obsługę kelnerską. Najmocniejszą naszą stroną są przygotowywane przez nas dania.

Chrzciny, komunie i spotkania rodzinne

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy specjalną ofertę dotyczącą spotkań rodzinnych odbywających się przy okazji jubileuszy, komunii, chrztów itp. W naszych przytulnych salach przy wyśmienitych posiłkach poczują się Państwo jak u siebie w domu.

Bankiety i imprezy firmowe

Imprezy firmowe zorganizujemy zarówno w naszym lokalu jak i we wskazanym przez Państwa miejscu. Firmy i instytucje, które raz skorzystały z naszej oferty zostały naszymi stałymi klientami.

Działamy od 1999 roku. Od tego czasu nieustannie podnosimy jakość swoich usług. Zainwestowaliśmy kupując nowoczesne urządzenia dostosowane do współczesnych technologii gastronomicznych i cateringu. Oferujemy szeroki wybór potraw.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 235

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top