Zajazd Restauracja Karlik

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5253/151886102914691500.jpg
Radzionków 41-922, woj. śląskie
Zofii Nałkowskiej 46
tel.: 32 289 06 03
http://www.zajazdkarlik.pl/
biuro@zajazdkarlik.pl
Zajazd Restauracja Karlik - Radzionków

Zapraszamy Państwa serdecznie do kompleksu hotelowo – gastronomicznego Zajazd Restauracja "Karlik", położonego w aglomeracji śląskiej, pomiędzy Radzionkowem, Bytomiem, Piekarami Śląskii i Katowicami. 22 kilometry od Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 22 komfortowo urządzone pokoje.

Restauracja hotelowa serwuje tradycyjne dania kuchni śląskiej i polskiej, łącząc tradycję z nowoczesnością. W swoich staraniach dążymy do zaspokojenia
gustów i potrzeb naszych klientów, aby pobyt Państwa upłynął w miłej i rodzinnej atmosferze.

Wszystkie potrawy podawane w naszej restauracji są przygotowywane ze świeżych produktów bezpośrednio przed podaniem. Nasi doświadczeni kucharze dbają aby podawane posiłki były smaczne i zdrowe. Dzięki doświadczonemu personelowi jesteśmy w stanie obsłużyć małe kameralne przyjęcie jak i duże spotkanie firmowe.

Wesele - dzień który powinien być spełnieniem snów i marzeń, najważniejszy i najpiękniejszy. Do tych chwil często wracamy pamięcią Zajazd Restauracja Karlik sprawi, że będziecie wracać chętnie i z przyjemnością. Wystrój i salę bankietową dostosujemy do Państwa potrzeb, Nasze menu zaskoczy Was niespodziankami kulinarnymi, kelnerzy nie pozwolą, żebyście czekali na dania i napoje, zespół muzyczny rozrusza najbardziej zastałe kości.

Tylko u nas wszystko jest zapięte na ostatni guzik i tylko z nami wesele jest udane.

Dla państwa młodych w tym szczególnym dniu czeka pokój hotelowy a dla gości pokoje w atrakcyjnych cenie.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 221

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top