Zajazd Folklor

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5621/151455782414213900.png
Międzyrzec Podlaski 21-560, woj. lubelskie
Rogoźniczka 25
tel.: 83 311 92 47
http://www.zajazdfolklor.pl
info@zajazdfolklor.pl
Zajazd Folklor - Międzyrzec Podlaski

 Zajazd Folklor jest otoczony pięknymi ogrodami, gdzie wśród kwiatów, drzew, altanek i oczek wodnych na naszych gości czekają trzy miejsca biesiadne:
Stodoła, Tusiechla (Tu-Się-Chla) i Kamienny Krąg.

Dodatkowo na terenie posesji znajduje się boisko trawiaste, przeznaczone do organizacji pikników oraz imprez sportowych.

Aby zaspokoić apetyt naszych gości przygotowaliśmy wykwintną kartę dań, w której znajdą Państwo smaki zarówno tradycyjnej, jak i nowoczesnej kuchni polskiej. Każde danie jest przyrządzone z niezwykłą starannością według najlepszych przepisów kulinarnych. Kosztując oryginalnych, bogatych w zioła i inne przyprawy potraw niekonwencjonalnej kuchni polskiej można zanurzyć się w zmysłowym, kulinarnym świecie Wiejskiego Zajazdu. Amatorzy domowej kuchni na pewno nie poczują się zawiedzeni

Oprócz 37 miejsc noclegowych, sali restauracyjnej i baru, mamy do dyspozycji profesjonalnie wyposażoną strefę fitness i spa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym MENU

Organizujemy:/

- Wesela
- Chrzciny
- Komunie
- Spotkania firmowe
- Konferencje
- Szkolenia
- Bankiety
- Spotkania integracyjne
- Catering i inne

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy dwie gustownie zaprojektowane i urządzone sale utrzymane w nietuzinkowym, wiejskim stylu. Dają one poczucie domowej atmosfery i sprawiają, że posiłki jadane tutaj stają się jeszcze większą przyjemnością. Zajazd składa się z sali restauracyjnej z antresolą, specjalnie wydzielonego pokoiku spotkań oraz mogącej pomieścić ponad 200 osób sali bankietowej.

ZAPRASZAMY!!!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 284

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.33 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię
Top