Zajazd Beskidy

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5270/153173552449195200.jpg
Żywiec 34-300, woj. śląskie
Kopernika 52
tel.: 502 313 021
http://www.zajazd-beskidy.pl/
hotelbeskidy@op.pl
Zajazd Beskidy - Żywiec

  Zajazd Beskidy zlokalizowany jest w malowniczym mieście jakim jest Żywiec. To miejsce idealne dla wszystkich osób, które chcą wypocząć z dala od zgiełku i hałasu. Komfortowe noclegi, możliwość relaksowania się w saunie  fińskiej jak również liczne atrakcje organizowane w Żywcu umożliwiają naszym Klientom spędzenie wielu miłych chwil podczas pobytu. Często gościmy firmy, szukające miejsc takich jak hotel czy tego rodzaju ośrodek wypoczynkowy aby zorganizować konferencje czy też szkolenia – jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne warunki do tego rodzaju spotkań, a po … udaną zabawę dla uczestników :-)

Restauracja Beskidy to miejsce w naszym hotelu liczące 80 miejsc konsumpcyjnych, której pojemność może być powiększona o kolejna 40 miejsc. Sala restauracyjna o przyjemnym dla oka wystroju oraz profesjonalnej obsłudze umożliwia również zorganizowanie urodzin, imienin czy też innych imprez okolicznościowych. Nasza znakomita kuchnia serwuje posiłki kuchni polskiej, włoskiej jak również potraw regionalnych.

Dzień„ Ś›lubu i wesela jest jednym z najważniejszych i najbardziej oczekiwanych dni w życiu każdego z nas.

Mając to na uwadze, dołożymy wszelkich starań, aby ta uroczystość pozostał‚a w pamięci zarówno Państwa, jak i Państwa Gości jako wyjątkowe i długo wspominane wydarzenie.

Przygotowaliś›my ofertę weselną, w której chcemy spełnić Państwa oczekiwania. Indywidualne podejście do każdego klienta oraz otwartość na wszelkie sugestie gwarantują, że Wesele organizowane w Zajeździe Beskidy będzie niezwykłym przyjęciem. Zapewniamy dokładne przygotowanie każdej uroczystości, miłą i profesjonalną obsługę, pyszne jedzenie oraz pokoje noclegowe o wysokim standardzie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą weselną. Ponadto oferujemy wiele udogodnień„ i niespodzianek dla naszych Goś›ci.

 

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 197

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top