Wodzirej i pierwszy taniec

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3316/151793611064769000.png
Olsztyn 10-166, woj. warmińsko-mazurskie
Olsztyn
tel.: 609 672 442
http://www.wodzirejprezenter.pl
biuro@wodzirejprezenter.pl
Wodzirej i pierwszy taniec - Olsztyn

Nazywam się Zbyszek Wanat jestem zawodowym wodzirejem /szybki kontakt 609 672 442/. Prowadzę wesela także bezalkoholowe, imprezy integracyjne, firmowe, bale,  studniówki, bale dla dzieci, festyny, oraz prymicje. Podejmuję wszelkie wyzwania w animowaniu dobrej i kulturalnej zabawy.

Dokładam wszelkich starań, by cała uroczystość przebiegła w sposób profesjonalny, w miłej, rodzinnej atmosferze od momentu wejścia gości aż do zakończenia.

Moja praca na przyjęciu weselnym polega na koordynowaniu wszystkiego co się odbywa podczas  wesela ( przywitanie Pary Młodej i gości, posiłki, wszelkie podziękowania, przemówienia, zakończenie - jako jedyny przeprowadzam z powodzeniem zakończenie wesela, oraz wszystko to co Para Młoda życzyłaby sobie). Na przyjęciu weselnym animuję gości do dobrej miejscami szalonej zabawy, przede wszystkim tańcem solowym lub w parach, ale w taki sposób, że często  w odczuciu gości to Para Młoda jest animatorem tych zabaw. Wspólne zabawy tworzą miłą rodzinną atmosferę i integrują gości.
Zawsze dbam o to by każda uroczystość była jedyna w swoim rodzaju i jak najmilej pozostała w pamięci wszystkich gości.

Wszystkim zainteresowanym proponuję osobiste spotkanie, podczas którego przedstawiam siebie, mój sposób pracy,  proponowany ogólny scenariusz wesela, który dalej wspólnie tworzymy i według którego będę prowadził uroczystość. Omawiamy także inne szczegóły dotyczące przebiegu całej uroczystości i zaproszonych gości. Proponuję także repertuar muzyczny dostosowany do gustu Pary Młodej i gości weselnych. Możecie Państwo przedstawić swoją listę ulubionych utworów ale również tych niepożądanych.

W trakcie spotkania przedstawiam prezentację multimedialną z przeprowadzonych przeze mnie imprez.

Posiadam wiele rekwizytów pomocnych przy animowaniu gości i dobrze dobraną, sprawdzoną na wielu weselach czy innych imprezach  muzykę.
Prowadzę także wesela razem z zespołami muzycznymi.

Wszelkie propozycje zabaw czy konkursów są możliwe do realizacji. Jednakże nie podejmuję się przeprowadzać takich zabaw czy konkursów, które mogą kogoś obrazić lub zniesmaczyć.

Nauka Pierwszego Tańca

PROMOCJA!  PIERWSZY TANIEC GRATIS ( trzy spotkania ) lub nauka wybranego tańca do wesela.

Przygotowuję pierwszy taniec pary młodej oraz prowadzę indywidualną naukę tańca.
Mogę przygotować pierwszy taniec do wybranej przez Państwa muzyki lub pomóc wybrać taki utwór. Najczęściej buduję konkretną choreografię do wybranego utworu.

Wszystko to bezstresowo w miłej atmosferze, dostosowane do Państwa możliwości.

Na codzień pracuję w  Szkole Tańca - jestem dyplomowanym nauczycielem tańca.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1364

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top