Waniliowa

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6578/149622107455296300.jpg
Warszawa 01-840, woj. mazowieckie
Al. Władysława Reymonta 15
tel.: 600 877 488 lub 22 639 80 38
http://www.waniliowa.pl
restauracja@waniliowa.pl
Waniliowa - Warszawa

Nasza restauracja to miejsce, w którym elegancja i smak łączą się, tworząc niepowtarzalny klimat każdego spotkania. Z myślą o szczególnych okazjach, stworzyliśmy atrakcyjną ofertę przyjęć okolicznościowych. Przygotowujemy przyjęcia weselne, imieninowe, urodzinowe, uroczystości z okazji chrztu oraz komunii, zapewniając wyjątkową atmosferę spotkań w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych.

W trzech salach organizujemy przyjęcia i bankiety - sala główna pomieści do 65 osób, sala boczna do 40 osób, a sala dolna do 20 osób. Do dyspozycji Gości jest również ogródek restauracyjny.

Restauracja mieści się na Bielanach. Założeniem jej jest stworzenie unikalnej domowej atmosfery i znakomitej kuchni w przystępnych cenach. Nasze potrawy bazują na świeżych produktach, z których komponujemy ciekawe i smaczne dania. Menu podzielone jest na dwie części. Jedna z nich, codziennie inna, składa się z dań, które pozwalają docenić kreatywność naszego szefa kuchni. Posiada on doświadczenie w prowadzeniu wykwintnej kuchni w Polsce.

Swój wysoki kunszt kulinarny wykorzystuje do kreowania potraw satysfakcjonujących konsumenta z najbardziej wysublimowanym gustem kulinarnym. Dla rodzin z dziećmi tworzymy menu składające się ze zdrowych i pożywnych posiłków. W zorganizowanym dla najmłodszych gości kąciku zabaw maluchy mogą zająć swoją uwagę urozmaicając sobie wizytę w restauracji.

Zapraszamy

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2793

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top