Villa Park Wesoła

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6541/149917347925707900.png
Warszawa 05-077, woj. mazowieckie
1 Praskiego Pułku 89
tel.: 22 773 61 30, 22 773 36 05
http://villaparkwesola.pl/
restauracja@villaparkwesola.pl
Villa Park Wesoła - Warszawa

Villa Park Wesoła posiada dwie części hotelowe Gorące Klimaty oraz Dookoła Świata. Pierwsza z nich powstała na samym początku funkcjonawania hotelu. Jej kolorystyka, wystrój i umeblowanie odzwierciedlają klimat upalnych, nadmorskich krajów, które były inspiracją dla całego kompleksu. W drugiej części każdy z pokoi nawiązuje swoim wystrojem do innego zakątka świata. Koncepcja ta powstała jako kontrast architektury starożytnego Rzymu oraz kultury nowożytnej.

Villa Park Wesoła słynie z wyśmienitej kuchni. W restauracji polskiej Oranżeria serwujemy dania rodzinnej kuchni polskiej. Druga restauracja Trattoria oferuje potrawy włoskie. W obydwu restauracjach można znaleźć typowe dania polskie i włoskie od tych najbardziej popularnych jak pierogi czy spagetti do tych bardziej wysublimowanych jak Kaczka pieczona w majeranku z żurawiną i jabłkiem. W ramach naszych usług oferujemy organizację przyjęć towarzyszących najważniejszym wydarzeniom życiowym takim jak śluby i wesela.

Gwarantujemy, że te szczególne chwile spędzone pod naszym dachem będziecie Państwo wspominać zawsze z dużym rozrzewnieniem i uśmiechem na twarzy.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 288

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top