Villa Park Julianna

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4382/131521258836357200.jpg
Julianów 05-500, woj. mazowieckie
ul. Julianowska 78
tel.: 605 65 88 33
http://www.villajulianna.pl/
maria@villajulianna.pl
Villa Park Julianna - Julianów

Villa Park Julianna jest zabytkowym dworem z 1874 roku.

Villa Park Julianna powstała w starych zabudowaniach dworskich z końca XIX wieku. Położonych pomiędzy miejscowością Piaseczno a lasem Kabackim.

Po przekroczeniu imponującej bramy wjazdowej otwiera się widok na park z kilkusetletnią aleją kasztanową, park kryjący urokliwe zakątki z fontannami i oczkami wodnymi. Teren jest ogrodzony wysokim murem stwarzając wrażenie wyizolowania od reszty świata. Można się tu poczuć swobodnie i bezpiecznie zaparkować auto na parkingu mieszczącym ponad 60 pojazdów. Wysiadając z samochodu poczujesz natychmiast niezwykły zapach dwustuletnich akacji, zobaczysz azalie rododendrony i będące naszą duma cyprysowe tuje. Uspokoi Cię miły szum fontann. Nasza ochrona wskaże ci drogę do wejścia. Sale bankietowe; sale weselne doskonałe na imprezę każdego typu są do Państwa dyspozycji. Pomożemy zorganizować wesele, udekorujemy sale wedle Państwa wskazówek, zajmiemy się wszystkim.

Sale bankietowe - jest ich siedem mają zupełnie odrębny charakter i koloryt. Począwszy od baru poprzez sale kominkową po sale balową wszędzie poczujesz się wyjątkowo. Może to zasługa specyficznego klimatu tego miejsca, może klimatyzowanych wnętrz. Możesz zakończyć zwiedzanie na tarasie górnym z pięknym widokiem na las Kabacki lub wypić drinka na dolnym tarasie z widokiem na park i sympatyczna fontannę z figurką boginki z dzbanem. Sale bankietowe w Warszawie nie mogą się równać z naszymi; oczekujemy Państwa co dzień.

Zainteresowanym pokażemy profesjonalnie urządzoną kuchnie, której nie powstydziłby się żaden luksusowy hotel.

Przyjęcia weselne

Wesele i Ślub marzeń w Villa Park Julianna.

Eleganckie i bajkowe wnętrza - wyśmienita kuchnia i niepowtarzalny nastrój sprawią, że ten Najważniejszy dzień w Waszym życiu będzie najpiękniejszym.

Organizacja wesel - organizujemy eleganckie przyjęcia weselne do 200 osób. W pięknym parku pośród kwitnących drzew i kwiatów zorganizujemy niezapomniane przyjęcie weselne nawet do 300 osób. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zarówno menu jak i wystrój kwiatowy sprawią, że goście weselni poczują się wyjątkowo.

Całościowa organizacja wesel to pakiet dla tych, którzy przede wszystkim cenią swój czas.

Swoją pomocą służyć będziemy min. w:

  • przygotowaniu zaproszeń
  • wyborze sukni ślubnej
  • wyborze wiązanki
  • wynajęciu i dekoracji samochodu
  • dekoracji kościoła
  • makijaż / fryzjer
  • wynajem autokaru dla gości
  • wynajem noclegu dla gości

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 115

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top