Villa Kolus

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4667/131521329964862900.jpg
Krosno Odrzańskie 66-614, woj. lubuskie
Radomicko 32
tel.: (068) 391 45 55, 503-503-031
http://www.villakolus.pl
biuro@villakolus.pl
Villa Kolus - Krosno Odrzańskie

Nasza villa jest doskonałą bazą noclegową dla turystów i biznesmenów. Wnętrza villi są miłe i przytulne, o standardzie europejskim, co umożliwia doskonały wypoczynek podczas pobytu.  

Villa położona jest w malowniczej okolicy, 9km od Krosna Odrz. w kierunku przejścia granicznego Słubice-Świecko przy drodze krajowej 29.

Otoczenie charakteryzuje się doskonałym mikroklimatem. Dominujące tu lasy i jeziora oraz położenie z dala od przestrzeni wielkomiejskich, a jednocześnie przy ważnym szlaku komunikacyjnym, stwarzają wspaniałe warunki aktywnego wypoczynku i obcowania z naturą.

Villa jest obiektem monitorowanym. Do dyspozycji naszych gości jest również bezpłatny, całodobowy parking samochodowy.

Serdecznie zapraszamy do naszej Restauracji. Oferujemy smaczne dania kuchni polskiej, którymi mogą Państwo delektować się w kameralnych wnętrzach Villi przy dźwięku muzyki i cieple płynącym z kominka. Do Państwa dyspozycji oddajemy przytulne i gustownie urządzone pokoje.

Obiekt Villa Kolus obsługuje Gości Booking.com od 16 MAR 2017.

Szukacie pięknego i uroczego miejsca na Wasze WESELE MARZEŃ? Piękny kameralnie położony obiekt Villa Kolus , otoczony bajecznie wyglądającymi dworskimi ogrodami, posiadający przepiękną salę weselną zapewni Państwu wszystko co będzie Wam potrzebne w tak ważnym dla Was dniu.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 183

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top