UDZ Urban Dance Zone

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3210/151817468590934100.jpg
Łódź 90-051, woj. łódzkie
Al. Piłsudskiego 8/10
tel.: 695-385-254
http://www.urbandance.pl
biuro@urbandance.pl
UDZ Urban Dance Zone - Łódź

UDZ Urban Dance Zone

Salsa, Latino, Techniki Towarzyskie i Użytkowe - Taniec w Parach

 

Jednego czego możecie być pewni przekraczając próg naszej szkoły - usłyszycie latynoską muzykę. Nasi instruktorzy są twórcami łódzkiej sceny Salsy i mają na koncie tysiące wychowanków.

Wyróżnia nas również to, że z powodzeniem organizujemy najlepsze Salsoteki w Łodzi. Możesz zatem uczyć się na kursie, a wieczorem,  bawić się razem z nami w rytmach Latino (Salsa LA, Rueda, Cubana, Reggaeton, Bachata, Kizomba,...)

Oczywiście nie tylko Salsę zobaczysz w UDZ-cie. Doskonale uczymy Technik Streetowych, Towarzyskich i Użytkowych. Przekonaj się sam, wybierz swój kurs.

Pierwszy Taniec jest najważniejszym wydarzeniem weselnym. Jest zapowiedzią zarówno cudownego wieczoru, jak i Waszego przyszłego życia we dwoje. Lekkość z jaką dacie się poprowadzić muzyce z pewnością będzie miała odzwierciedlenie w małżeńskiej już przyszłości.

Zajęcia prowadzone są w różnych formach - od zajęć indywidualnych, aż po kursy regularne w większej grupie. Zajęcia prowadzą instruktorzy, którzy z przyjemnością pomogą Wam zrealizować własne zamierzenia, a może i te które my Wam podsuniemy. Pierwszy taniec może być klasycznym walcem, a może dacie się przekonać aby dołozyć do tego elementy tańca współczesnego, do gorącej latynonoskiej lub nowoczesnej muzyki? Realizujemy takie pomysły z ogromną radością. Co więcej - wiemy że się one sprawdziły i zaskoczyły wszystkich gości na weselu.

Nasza oferta dla Narzeczonych wykracza również poza przygotowanie pierwszego tańca. Możemy oprawić Wasze wesele, pokazem np. Salsy oraz poprowadzić klikudziesięciominutowy introkurs - zabawę dla wszystkich gości. I pamiętajcie - zabawę, bo właśnie na weselu o to chodzi. Zaufało nam już kilka par, gdzie Goście i Młodzi nie chcieli nas wypuścić z wesela :)

 

 

 

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 853

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top