Turówka Hotel & SPA ****

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6183/150037924360832400.png
Wieliczka 32-020, woj. małopolskie
Żeromskiego 1
tel.: 12 279 61 60 lub 500 016 409
http://www.turowka.pl
hotel@turowka.pl
Turówka Hotel & SPA **** - Wieliczka

Turówka Hotel & SPA **** to miejsce o wyjątkowym klimacie, różniące się od dużych, sieciowych hoteli. Naszym celem jest zapewnienie gościom kameralnej, zacisznej atmosfery z wyśmienitą kuchnią oraz obsługą na najwyższym poziomie.

Zabytkowy obiekt położony jest w sąsiedztwie Kopalni Soli w Wieliczce, tylko 15 min drogi samochodem od centrum Krakowa. Jest to miejsce architekturą i klimatem nawiązujące do klasycyzmu. Zabytkowe oblicze i stylowe wyposażenie obiektu, a także wysoki standard obsługi sprawią, iż każdy z gości poczuje sie tutaj wyjątkowo.

Restauracja i kawiarnia hotelowa oferują doskonałe menu europejskie z domieszką kuchni galicyjskiej oraz własne wyroby cukiernicze - nie brak tutaj autorskich potraw szefa kuchni i niespotykanych firmowych deserów. W sezonie letnim udostępniamy również ogródek restauracyjny oraz hotelową altanę z grillem i fontanną. W naszym zabytkowym hotelu, oferującym nie tylko piękne pokoje, elegancką restaurację, kawiarnię i ogród, można skorzystać również z dobrodziejstw znakomicie wyposażonego SPA.

Zapraszamy do organizacji przyjęcia weselnego w eleganckim Hotelu Turówka & SPA.

Stylowe wnętrza, wyjątkowy klimat a także wysoki standard obsługi sprawią, iż każdy z gości poczuje się wyjątkowo. Szef Kuchni zapewni Państwu doskonałe menu europejskie z domieszką kuchni galicyjskiej i francuskiej. W sezonie letnim udostępniamy ogród restauracyjny oraz altanę z grillem.

Smak, estetyka podania, mistrzowski kunszt Szefa Kuchni i perfekcyjna obsługa, to właśnie pragniemy Państwu zaprezentować w naszej restauracji. Unikalne, autorskie potrawy zagwarantują niepowtarzalne doznania, a historyczny charakter obiektu zobowiązuje do sięgnięcia w głąb tradycji kulinarnych kuchni galicyjskiej.

Oprawę dla całej uczty stanowią przestronne, jasne i przyjazne dla oczu wnętrza Sali Restauracyjnej Turówka z bezpośrednim wyjściem na patio i ogródek letni. Dla osób pragnących spędzić swój czas w kameralnej atmosferze proponujemy Salę Różaną. Do kawiarni Turówka z przestronnym barem, zapraszamy wszystkich, którzy chcą skosztować wyśmienitych drinków przygotowanych przez mistrzów sztuki barmańskiej.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 322

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top