Studio Tańca Honorata

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3297/151834954916636700.png
Tarnów 33-100, woj. małopolskie
Słoneczna 37
tel.: 14 621 54 68
http://www.honorata.net
studio@honorata.net
Studio Tańca Honorata - Tarnów

Studio Tańca HONORATA

Nasze Studio działa nieprzerwanie od 1992 roku – uczymy tańczyć już drugie pokolenie! W naszej sali tanecznej, znajdującej się w centrum Tarnowa przy ulicy Słonecznej 37, można miło spędzić czas, poznać nowych ludzi, a przede wszystkim nauczyć się tańczyć.

W naszej ofercie znajdą Państwo zajęcia dla siebie oraz dla swoich dzieci – nawet tych najmłodszych! Korzystna lokalizacja Studia oraz blisko usytuowany ogólnodostępny, darmowy  parking, ułatwią Państwu korzystanie z naszych usług – jest to ważne głównie ze względu na bezpieczeństwo dzieci. 

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą oraz do udziału w kursach tańca i innych zajęciach taneczno-ruchowych.
Od lat cieszymy się zaufaniem naszych Klientów, mamy nadzieję, że wkrótce dołączą Państwo do ich grona.

Pierwszy taniec jest jednym z bardziej emocjonujących momentów  na weselu. By  nie stresować sie podczas tańca  należy choć w niewielkim stopniu opanować sztukę taneczną. Nauczyć się wyczuwać rytm, opanować kroki, i  pozwolić ponieść się melodii.Każdy może odnaleźć  taneczne zdolności i bez względu na wiek czy predyspozycje by opanować kilka prostych kroków do rytmu  ulubionej melodii.


Dopieramy choreografie  do możliwości i oczekiwań Młodej Pary.  Zapewniamy indywidualne  kursy na sali. By pary mogły poczuć się swobodnie i efektywniej w krótszym czasie nauczuć się tańca weselnego. Chętnie pomożemy w doborze  odpowiedniego utworu muzycznego jak i tańca.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 708

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię
Top