Studio Pozytyw

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2982/149166316645147400.jpg
Ostrów Wielkopolski 63-400, woj. wielkopolskie
Strzelecka 76a/7
tel.: 517 198 211
http://www.studiopozytyw.pl
m.terajewicz@gmail.com
Studio Pozytyw - Ostrów Wielkopolski

 Co oferujemy:

- Damsko-męskie spojrzenie na Wasz ślub.

- Reportaż połączony z klasycznym portretem - uchwycimy to, czego byście sami nawet nie zauważyli, a także zadbamy o to, żebyście mieli na zdjęciach wszystkie ukochane osoby.

- Indywidualne podejście do Klienta. Nietypowe oczekiwania? Pytajcie śmiało. Nasz czas jest dla Was. W końcu za to płacicie :-)

- Niesamowity efekt końcowy. Czy zdecydujecie się na "zwykłe" odbitki fotograficzne, czy na piękny wydruk pigmentowy, czy na eksluzywny fotoalbum w naturalnej skórze, czy nowoczesny album w oprawie fotograficznej - na każdym etapie zapewniamy oprawę fotografii na najwyższym poziomie (pytajcie o szczegóły!).

- Fantastyczne promocje na sesje narzeczeńskie, ślubne (i inne) w przepięknych miejscach.

To, co czyni zdjęcia naprawde profesjonalnymi, to możliwość wykonania z nich pięknego efektu końcowego, na przykład w postaci fotoalbumów czy wielkoformatowych wydruków. Dlatego oprócz obejrzenia naszych zdjęć na ekranie komputera, gorąco zachęcamy do odwiedzenia nas (lub naszej gabloty w mieście) i obejrzenia naszych prac na żywo.

Nie ulegamy modom, które dziś są "fajne", a jutro "nie do oglądania". Fotografie w naszym wykonaniu będą z radością oglądane przez Was dziś, za lat 20, a także przez Wasze wnuki i prawnuki. Mody przeminą, klasyka zostanie :-)

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1125

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top