Studio Kamart

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2233/150997940970239900.png
Rzeszów 35-309, woj. podkarpackie
Dunikowskiego
tel.: 794 720 704
http://www.studiokamart.pl
biuro@studiokamart.pl
Studio Kamart - Rzeszów

Witamy na stronie STUDIO KAMART. Wideofilmowanie i fotografia to nasza pasja i posiadamy kilkuletnie doświadczenie w tej branży. Jesteśmy ludzmi, któży dobrze wiedzą jak za pomocą odpowiedniego sprzętu uchwycić szybko mijające i już nie powracające chwile Waszego Ślubu. Chcemy je spleść w jedną całość i oddać do waszych rąk prawdziwą historię o Waszym Szczęściu i Miłości.

Do obsługi Państwa uroczystości są dwie różne osoby kamerzysta i fotograf, czego efektem są oddzielne zdjęcia i film, a nie film i jego stopklatki. Robimy to co kochamy i dlatego wychodzi nam to dobrze!!! Dlatego jeśli szukacie dobrego kamarzysty i fotografa to dobrze trafiliście. Studio Kamart ma swoją siedzibę w Rzeszowie, ale działamy na terenie całego woj. podkarpackiego ( Rzeszów, Krosno, Przemyśl, Tarnobrzeg) jak i całej Polski.

Posiadamy pozwolenie na filmowanie oraz fotografię w obiektach sakralnych wydane przez Kurię Diecezjalną. A co nas najbardziej cieszy? Zadowolony klient, który poleca nasze usługi swoim członkom rodziny, przyjaciołom lub innym znajomym.

Co nas wyróżnia spośród setek innych fotografów i filmowców? To już musicie Państwo sprawdzić sami.

Można się z nami kontaktować odwiedzając nas osobiście, telefonicznie, poprzez email lub za pośrednictwem profilu na Facebook’u.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1244

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię
Top