Sala Kolumnowa

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5235/153216424121921500.jpg
Sosnowiec 41-200, woj. śląskie
Stanisława Małachowskiego 9
tel.: 504 794 978 lub 501 106 966
http://brak
info@salakolumnowa.pl
Sala Kolumnowa - Sosnowiec

Sala Kolumnowa Sosnowiec

Adres:
Stanisława Małachowskiego 9
41-200 Sosnowiec
śląskie
Liczba gości: 100

Sala Kolumnowa oferuje Państwu niepowtarzalny klimat, gdyż nasze wnętrza doskonale nadają się do organizacji przyjęć weselnych, bankietów oraz innych imprez okolicznościowych.

Zapewniamy profesjonalną oprawę muzyczną i oświetlenie, a całości dopełniają przygotowywane przez naszego szefa kuchni potrawy.

Proponujemy doskonałe menu weselne, profesjonalną aranżację wnętrz i stołów weselnych, a także przepiękne i oryginalne wnętrza sali kolumnowej.

Ponadto oferujemy Państwu:

- Florystkę
- Dobór pojazdu dla młodej pary (bryczka, limuzyna )
- Oprawę muzyczną
- Fotografię i reportaż ślubny

Wesela sosnowiec organizowane w Sali Kolumnowej zapadają w pamięć każdego gościa. Bardzo często pary, które były gośćmi na weselach w Sali Kolumnowej same decydują się na organizację wesel u nas.Wiele firm z całej Polski decyduje się na organizowanie u nas cyklicznych imprez okolicznościowych każdorazowo ciesząc się z doskonałej oprawy oraz przedniej zabawy. Naszym najważniejszym atutem jest oczywiście jakość imprez, które organizujemy. Jednakże konkurujemy także ceną z innymi lokalami, co też w wielu wypadkach jest czynnikiem decydującym przy wyborze nas jako organizatora.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 478

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top