Sala Biesiadna 42 (dawna nazwa: Dom Weselny - Restauracja Europa)

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4819/131521364724679000.jpg
Waganiec 87-137, woj. kujawsko-pomorskie
Plebanka 15
tel.: 509 197 990
http://https://www.facebook.com/salabiesiadna42/?nr
salabiesiadna42@gmail.com
Sala Biesiadna 42 (dawna nazwa: Dom Weselny - Restauracja Europa) - Waganiec

Sala Biesiadna 42 oferuje przygotowanie różnorodnych imprez okolicznościowych zarówno rodzinnych jak i biznesowych. Organizujemy także imprezy rozrywkowe typu wieczorki kawalerskie, panieńskie, zamknięte imprezy towarzyskie oraz świadczymy usługi cateringowe.

Gustowny wystrój restauracji i korzystna lokalizacja zapewniają doskonałe warunki do świętowania każdej uroczystości w zacisznym, wiejskim klimacie z dala od zgiełku ulic. Naszą ideą jest połączenie restauracyjnej elegancji z zestawem smacznych dań, podawanych w obfitych ilościach, a wszystko to za przystępną cenę. Posiadamy ogrodzony kompleks gastronomiczno - rozrywkowy o powierzchni 500 m2.

Przed budynkiem znajduje się parking i ogródek letni (istnieje możliwość organizacji imprez na powietrzu połączonych z grillowaniem). Gwarantujemy zadowolenie każdego klienta poprzez elastyczność usług, uwzględnienie indywidualnych wymagań i dostosowanie oferty do najbardziej wygórowanych oczekiwań.

W naszej ofercie znajduje się także organizacja imprez rozrywkowych typu wieczorki kawalerskie, panieńskie i spotkania towarzyskie z atrakcyjnym programem rozrywkowym. Usytuowanie lokalu i zaufany personel gwarantują miłą atmosferę i pełną dyskrecję przyjęć.

 Zapraszamy do korzystania z bogatej oferty cateringowej. Obsługujemy wszystkie typy imprez począwszy od małych rodzinnych przyjęć do dużych zjazdów, konferencji i systematycznych dostaw posiłków. Zapewniamy przekąski, dania główne, desery i dodatki w postaci na zimno i na gorąco, a także dekoracje i obsługę na życzenie klienta. Jesteśmy otwarci na sugestie, możemy zaproponować konkretne menu w podanych ramach cenowych i według Państwa indywidualnych preferencji.

Uroczystość weselna jest niepowtarzalną chwilą w życiu każdej Młodej Pary. Z myślą o tej ważnej chwili nasza restauracja przygotowała specjalnie dla Państwa bogatą ofertę weselną. Służymy Państwu swoją radą, wiedzą i doświadczeniem, a nasza obecność od momentu powitania, aż do wyjścia ostatniego gościa sprawi, że będą czuli się Państwo gośćmi na swoim weselu. Profesjonalnie i kompleksowo zorganizujemy dla Państwa bajkowy ślub oraz wesele na miarę Waszych marzeń. Bajkowy Ślub Oczekujecie czegoś więcej niż zwyczajnej uroczystości ślubnej?! z naszą pomocą sprawicie sobie bajeczny, wyjątkowy ślub. W pobliżu naszej restauracji znajduje się zabytkowy, drewniany kościółek, gdzie można w nietypowej scenerii powiedzieć sobie sakramentalne „TAK”. Na Państwa życzenie zapewnimy piękną dekorację kościoła, nastrojową oprawę muzyczną uroczystości (skrzypce, flet), oryginalne teksty modlitw a także przejazd Państwa Młodych powozem, bądź limuzyną. Taki ślub nie tylko nowożeńcom, ale także wszystkim gościom na długo pozostanie w pamięci. Wesele Waszych Marzeń w Sali Biesiadnej 42 to wymarzone miejsce na organizację przyjęcia weselnego.

Do dyspozycji Państwa oddajemy dwie sale na 130 osób. Mając na uwadze indywidualne życzenia związane z tym szczególnym dniem, profesjonalnie zorganizujemy przyjęcie weselne, dbając o najmniejsze szczegóły. W przygotowanej przez nas ofercie przedstawimy szczegółowe zestawienie wszelkich kosztów. Decydując się na organizację przyjęcia weselnego w naszej restauracji - Młoda Para otrzyma bezpłatny weekendowy pobyt w uroczym Apartamencie na Toruńskiej Starówce. Każda uroczystość jest traktowana indywidualnie i ze szczególną troską.

Zapewniamy: • Tradycyjne powitanie chlebem i solą. • Przepiękne, bogate dekoracje stołów i dań. • Profesjonalną obsługę kelnerską. • Smaczne dania serwowane i dania w formie bufetów tematycznych. • Pakiet napojów ciepłych bez limitu. • Pomoc w wyborze oprawy muzycznej, fotografa i kamerzysty. • Rezerwację noclegów i transport gości. Jesteśmy przekonani, że profesjonalny zespół Sala Biesiadna 42 będzie pomocny w zorganizowaniu każdej uroczystości na miarę Państwa oczekiwań. Zapraszamy do współpracy.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 335

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top