Sala Bankietowa Restauracja RYNKOWA Kasia Pietryka

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5731/153120972826281400.jpg
Lwówek 64-310, woj. wielkopolskie
Rynek 1
tel.: 609 804 441
http://www.salabankietowa-rynkowa.pl
kontakt@salabankietowa-rynkowa.pl
Sala Bankietowa Restauracja RYNKOWA Kasia Pietryka - Lwówek

Sala Bankietowa Rynkowa łączy w jednym miejscu wszystko to czego oczekują Goście, chcący zorganizować wyjątkową imprezę. Nasze sale przystosowane są do organizacji imprez weselnych, okolicznościowych oraz firmowych. Poświęciliśmy wiele lat, spędziliśmy długie godziny na rozpoznaniu potrzeb naszych przyszłych gości.

Zapewniamy profesjonalną i miłą obsługę oraz możliwość wyboru dań z bogatego menu. Z uwagą słuchamy i wdrażamy pomysły naszych klientów w życie. Dbamy o to by wszystkie czynniki współgrały ze sobą, wpływając pomyślnie na satysfakcję i zadowolenie wszystkich uczestników uroczystości.

Wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów, udostępniamy 2 sale bankietowe, na których organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy.

Pod Salą Bankietową znajduje się nasza Restauracja, w której serwujemy dania kuchni polskiej, a długoletnie doświadczenie naszego szefa kuchnia sprawia że potrawy z naszej kuchni wychodzą z niepowtarzalnym smakiem, a nasi klienci chętnie do nas wracają.

W Państwa ręce oddajemy do dyspozycji dwie sale bankietowe, jedna – duża, która pomieści nawet do 80 osób, na której najczęściej organizujemy wesela oraz prezentacje biznesowe. Sala mała pomieści do 40 osób i idealnie nadaje się na organizację przyjęcia z okazji chrzcin, roczku czy też rocznicy ślubu. Obydwie sale są pomieszczeniami klimatyzowanymi.

Dla gości weselnych oferujemy pokoje hotelowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 138

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top