ROMA

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4539/131521296185196400.jpg
Chorzów 41-500, woj. śląskie
Żołnierzy Września 35
tel.: 600 766 386, 602782658
http://www.domprzyjecroma.pl/
biuro@domPrzyjecRoma.pl
ROMA - Chorzów

Dom przyjęć ROMA to sala weselna, restauracja oraz bar powstała w 2008r. Zajmuje się organizacją zarówno tradycyjnych jak i bardziej ekskluzywnych przyjęć.

Dom przyjęć położony jest blisko centrum Chorzowa (od Katowic 10 minut jazdy samochodem) w bezpośrednim sąsiedstwie nowego, ładnego parku, jednak zdala od wielkomiejskiego zgiełku. Jest to budynek wolnostojący. Zapewniamy przestronn parking, teren jest ogrodzony co sprzyja bezpieczeństwu naszych gości.

"Roma" - Restauracja - Pub

Dane kontaktowe do RESUARACJI

"Roma" - Restauracja - Pub

ul. Żołnierzy Września 35, Chorzów 41-500

tel.: 600 766 386 lub 602 782 658

Naszą restaurację zaprojektowaliśmy w ten sposób aby połączyć ciepłą domową atmosferę z odrobiną luksusu. W naszej restauracji znajdziecie Państwo miejsca aby skosztować specjałów naszej kuchni oraz zaciszne miejsca do pracy lub odpoczynku. Restauracja posiada kominek, którego blask uprzyjemnia wspólne biesiadowanie przy stołach, wspólne spotkania i romantyczne kolacje. Przykładając uwagę do wystroju lokalu staraliśmy się stworzyć dobrą atmosferę.

Naszym wspólnym hobby i pasją jest niewątpliwie kuchnia i tworzone w niej dania. Poświęcamy wiele uwagi na ciągłe doskonalenie i poszukiwania coraz to smaków dbając o staranny dobór przypraw i wizualną kompozycję dań czym zwykliśmy zachwycać naszych gości.

Restauracja może pomieścić do 60 osób

Lokal posiada dwie estetyczne sale mogące pomieścić łącznie 120 osób. Duża sala do 70 osób, mała sala do 50 osób. W zależności od liczby gości, możliwy jest różny układ stołów. Państwo Młodzi mogą udekorować salę według własnego uznania lub zlecić dekorację gospodarzom. 

Zapewniamy bardzo dobre zaplecze konsumpcyjne, miłą, fachową obsługę, która jest do dyspozycji Państwa Młodych podczas trwania uroczystości.

Naszym Gościom polecamy wyśmienite potrawy do wyboru z bogatego menu. Zapewniamy szeroki asortyment wyrobów garmażeryjnych, dań gorących, przekąsek, sałatek. Zestaw potraw ustalają Państwo według własnego uznania.

Wszystkie zamówienia realizujemy zgodnie z życzeniem klienta. Służymy miłą i fachową obsługą. Zaspokoimy najbardziej wyszukane gusta. Dołożymy wszelkich starań by zrealizować Wasze wizje.

Sprawimy, aby dzień Waszego Ślubu był najpiękniejszym i najsmaczniejszym dniem dla Was i dla Waszych bliskich.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 301

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię
Top