Restauracja Srebrna Rybka

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5061/151240681917506200.jpg
Ińsko 73-140, woj. zachodniopomorskie
Przybrzeżna 1
tel.: 91 392 55 44
http://www.facebook.com/restauracjasrebrnarybkainsko/
restauracja.srebrnarybka@wp.pl
Restauracja Srebrna Rybka - Ińsko

Restauracja Srebrna Rybka jest lokalem, który mieści się nad samym jeziorem. Posiada dogodny dojazd do drogi głównej i wygode dojście dla pieszych od strony promenady. Sala restauracyjna jest dużym pomieszczeniem przedzielonym filarami z częścią taneczną i mieści 130 osób. W sali restauracyjnej znajduje się sześć dużych okien, z których rozpościera się widok na jezioro.

Na terenie restauracji znajduje się wygodny podjazd z parkingiem mieszczącym 3 autokary i 20 samochodów osobowych. Pozostałą część terenu zajmuje wydzielony estetycznym ogrodzeniem ogródek letni z oczkiem wodnym i wodospadem. W ogródku letnim znajduję się grill bar, który wybudowany jest w stylu rybackim z drewnianych bali. Całość obiektu wraz z ogródkiem letnim i grill barem otoczona jest nasadzeniami krzewów i kwiatów, które w połączeniu z oświetleniem zapewniają doskonały klimat do spędzania wolnego czasu.

Dokładamy wszelkich starań aby goście odwiedzający naszą restaurację mieli pewność, że zostanie zaoferowana im usługa na wysokim poziomie higieny i kompetencji całego personelu.

W restauracji Srebrna Rybka świadczymy również usługi dodatkowe takie jak organizowanie przyjęć okolicznościowych w formie bankietów zasiadanych z okazji wesela lub innego przyjęcia rodzinnego. Szczególnie przywiązujemy uwagę do dobrze dobranego menu, które składa się z wielu potraw, dobrze zorganizowanej obsługi kelnerskiej oraz do dekoracji sali, która odgrywa ważną rolę i nadaje przyjęciu uroczysty charakter.

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 288

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top