Restauracja Spiżarnia

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4824/151913646035048300.jpg
Grudziądz 86-300, woj. kujawsko-pomorskie
Biały Bór 68a
tel.: 56 643 86 46
http://www.spizarniarestauracja.pl/
profitibadkowska@wp.pl
Restauracja Spiżarnia - Grudziądz

Biały Bór, to lasem odgrodzone od szarej rzeczywistości bajkowe uroczysko, które przyniesie szczęście każdej Młodej Parze. Jeżeli wybierzecie naszą ofertę, to rodzina i przyjaciele przez długie lata będą pamiętać, że wspólne życie rozpoczęliście weselem w wyjątkowo pięknym miejscu.

Z przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do odwiedzenia i skorzystania z oferty Pensjonatu Biały Bór. Jest to idealne miejsce nie tylko do relaksu oraz odpoczynku ale również do spotkań biznesowych oraz imprez integracyjnych. Gwarantujemy spokój, ciszę, czystość, dostęp do Internetu, TV, czyli maksimum komfortu w rozsądnej cenie.

SPIŻARNIA RESTAURACJA

Naszą specjalnością jest kuchnia, która usatysfakcjonuje gusty najbardziej wybrednych konsumentów, a o wyrafinowane podniebienia zadbają mistrzowie fachu, co to z miłością serwują swojskie dania, jak i przygotowywane metodą sous vide frykasy. Wykorzystujemy starannie wyselekcjonowane mięsa, warzywa i przetwory sprowadzane od wybranych producentów zdrowej żywności.

Wesela i imprezy okolicznościowe

Nic tak dobrze nie wróży na nowej drodze życia, jak udane wesele. 

Zapewniamy komfortowe warunki uroczystości weselnej, w której może brać udział aż 120 osób. Dla gości weselnych  przygotujemy miejsca, zarówno  przy stołach kwadratowych, jak i okrągłych.

Bierzemy aktywny udział w planowaniu przebiegu imprezy, możecie  Drodzy Klienci skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia.  Jesteśmy  również otwarci  na wszystkie, nawet bardzo oryginalne propozycje, które na pewno zrealizujemy po wcześniejszych ustaleniach.

Olbrzymim atutem kompleksu Biały Bór jest jego usytuowanie, bo „tak daleko i tak blisko”, to najprawdziwszy cytat określający z jednej strony poczucie całkowitej intymności na zamkniętym terenie, a z drugiej fakt, że do centrum Grudziądza jedziemy ok. 10min.

Profesjonalnie i indywidualne podchodzimy do każdego zlecenia. Na terenie naszego obiektu organizujemy również imprezy o innym charakterze : komunie, chrzciny, spotkania integracyjne, urodziny, jubileusze, czy konsolacje (stypy). 

Na Państwa uroczystość zaproponujemy salę bankietową, kameralne, gustowne pomieszczenia restauracji lub biesiadę na świeżym powietrzu, a nasi kucharze zadowolą najbardziej wyrafinowane gusty. Wystarczy, że się Państwo z nami skontaktują, a poczynimy wszelkie starania, aby te jakże podniosłe chwile stały się niezapomniane.

Gwarantujemy:

- indywidualne menu

- obsługę kelnerską

- profesjonalną koordynację imprezy

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 315

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top