Restauracja Sitarska***

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5665/150407969660682500.png
Biłgoraj 23-400, woj. lubelskie
3 maja 21
tel.: 84 686 01 18 lub 696 490 881
http://www.sitarska.pl
restauracja@sitarska.pl
Restauracja Sitarska*** - Biłgoraj

Restauracja Sitarska to magiczne miejsce, w którym można uraczyć podniebienie wyśmienitymi smakami kuchni polskiej, skosztować najlepszej kawy, odpocząć od zgiełku w miłej atmosferze przytulnych, klimatyzowanych wnętrz oraz potańczyć przy dźwiękach doskonałej muzyki. Znajdziecie to wszystko właśnie w Restauracji Sitarskiej, a profesjonalna obsługa kelnerska sprawi, że poczujecie się Państwo naprawdę komfortowo.

Dla Państwa sprawiamy, że wesele, poprawiny, chrzciny czy przyjęcie komunijne stają się niezapomnianym, pięknym przeżyciem.

Restauracja może gościć w Sali Dużej w przypadku przyjęcia zasiadanego do 160, a bankietu stojącego nawet do 300, świetnie bawiących się osób. Kameralna Sala kominkowa mieści do 30 osób. Istnieje też możliwość zaaranżowania Sali Dużej na trzy małe, kameralne sale. Z pełnym zaufaniem możecie również powierzyć nam organizację imprez urodzinowych, imieninowych dla dorosłych i dzieci, rocznic, a nawet pełnych magii zaręczyn.

Ponadto organizujemy bale karnawałowe, imprezy zakładowe i integracyjne, choinki dla małych i dużych spotkania biznesowe oraz okazjonalne. Gwarantem udanych imprez niewątpliwie jest sprawna, wykwalifikowana obsługa kelnerska i profesjonalne zaplecze kuchenne, nad którym czuwa doświadczony szef kuchni Emilia Borowy każdorazowo ustalając indywidualnie dla Państwa menu.

Organizujemy przewóz autokarem do nas dla gości z daleka (do opcji z miejscowości z daleka).

Koneserów dobrej muzyki i świetnej zabawy zapraszamy serdecznie, na co miesięczne koncerty, które zagrają dla Was czołowe postaci polskiej sceny jazzowej. Do tej pory gościli u nas miedzy innymi Gary Guthman, Włodzimierz Nahorny, Wojciech Karolak, Janusz Szrom, Krzesimir Dębski, czy też Mariusz Bogdanowicz.

W każdy piątek od godziny 20.00 miłośnicy śpiewu i dobrej zabawy zabłysną na scenie podczas KARAOKE, prowadzonego przez profesjonalną obsługę.
W każdą środę od 15.00 zapraszamy na oryginalne w swym rodzaju sushi profesjonalnie przygotowane przez przeszkoloną załogę.

W doskonale skomponowanej karcie menu znajdą coś odpowiedniego dla siebie zarówno zwolennicy tradycyjnej kuchni polskiej jak i amatorzy potraw z innych stron świata zawsze własnoręcznie przygotowywanych ze znakomitych i świeżych produktów. Jeśli chcielibyście skosztować wykwintnej kuchni we własnym domowym zaciszu, lub zadziwić swych gości bez konieczności uciążliwego stania przy kuchence, powinniście skorzystać z możliwości zamówienia dań na wynos i to zarówno na imprezy prywatne typu imieniny, urodziny, przyjęcia świąteczne i inne uroczystości jak i duże zakładowe do 350 osób w których posiadamy duże doświadczenie.

Obsługujemy i organizujemy od strony gastronomicznej i technicznej zaplecze szkoleń, konferencji, kursów, prezentacji i spotkań biznesowych u Nas lub w formie cateringu.

Prawdziwych miłośników domowej kuchni zachęcamy do degustacji domowych przetworów powstających według starych rodzinnych receptur. Najwspanialsze, słodkie, świeże, malowane słońcem owoce pochodzące z ekologicznych lasów i sadów Roztoczańskiej Ziemi, przeobrażone za sprawą starych, tradycyjnych domowych receptur w wyśmienite konfitury, musy i dżemy - to jeszcze jedna specjalność Restauracji Sitarska.

Precyzyjnie dobrane, dojrzałe, odpowiedniej barwy i wielkości owoce, brak konserwantów oraz serce i pasja dodawane do przetworów w trakcie żmudnego, wielokrotnego podgrzewania powtarzanego z najwyższą ostrożnością, co kilka godzin oraz zachowanie całkowicie ręcznej produkcji, sprawiają, że są one tak wyjątkowe. Ich smak przywodzi na myśl najpogodniejsze dni lata i najszczęśliwsze chwile dzieciństwa. Każdy rodzaj przetworów został dodatkowo doprawiony szlachetnymi alkoholami, co pozwoliło na stworzenie niebanalnego mariażu smaków i aromatów. Dzięki temu świetnie skomponują się zarówno z najwykwintniejszymi deserami jak i najpowszedniejszą kromka świeżego chleba. W obu przypadkach pozostawią niezapomniane wrażenia, a swym wykwintnym smakiem zadowolą największych smakoszy.

Więcej informacji na tema wesel, cen i pakietów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej - www.sitarska.pl

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 320

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top