Restauracja Nowy Sad

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4877/131521377204900200.jpg
Łódź 90-104, woj. łódzkie
ul. Nowe Sady 11
tel.: (42) 688 11 41
http://www.nowysad.com.pl/
kontakt@catering.net.pl
Restauracja Nowy Sad - Łódź

Restauracja Nowy Sad

Lokal położony w zacisznym miejscu, blisko centrum. Dysponuje salą restauracyjną weselno-bankietową z klimatyzacją na ok. 70 miejsc. Można organizować różnego typu imprezy okolicznościowe, komunie, chrzciny, a przede wszystkim kameralne wesela.

Są takie chwile w życiu każdej rodziny, które warto uczcić w wyjątkowy sposób – przyjemnie, z klasą i ze smakiem! Zapraszamy!

Miło jest powitać Nowy Rok w gronie najbliższych i przyjaciół albo poszaleć na parkiecie w rytmach karnawału. „Nowy Sad” zimą nie śpi…

Dobrze się spotkać poza biurem czy zakładem, by w kameralnej, miłej atmosferze „Nowego Sadu” spokojnie porozmawiać i lepiej się poznać.

Wesela przez cały rok!

Jeśli szukają Państwo odpowiedniego miejsca do zorganizowania kameralnego przyjęcia weselnego, nasza sala w restauracji „Nowy Sad” będzie idealnym rozwiązaniem.  Przestronna, przyjemna i stylowo zaprojektowana przestrzeń z pewnością sprosta Państwa oczekiwaniom, dając możliwość jej dowolnego udekorowania, nastrojowej aranżacji, tworzącej niepowtarzalny, weselny klimat.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 201

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top