Restauracja Nowa Kuźnia

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6529/149916973524588200.jpg
Warszawa 02-952, woj. mazowieckie
Kostki Potockiego 24
tel.: 500 200 200
http://www.kuzniakulturalna.pl/
renata.cieminska@kuzniakulturalna.pl
Restauracja Nowa Kuźnia - Warszawa

Restauracja jest częścią pałacowo-parkowego zespołu Wilanów. Usytuowana nieopodal kościoła św. Anny, zabytkowego pałacu w Wilanowie i ogrodów królewskich. W obecnym formacie restauracja działa od sześciu lat. W przciągu tego okresu zorganizowaliśmy ok. 300 imprez weselnych i bankietów na 100-200 osób. Jest to również miejsce, które gości artystów i autorów książek na koncertach i spotkaniach autorskich. Publiczność oklaskiwała tu takich artystów, jak Maciej Maleńczuk, Kayah, Justyna Steczkowska, Michał Bajor, Stanisław Soyka, Magda Umer, Kabaret Moralnego Niepokoju, Piotr Bałtroczyk oraz wielu innych.

Odnowione wnętrza lokalu daja możliwośc ustawienia sceny, przeprowadzenia prezentacji multimedialnej czy oryginalnego oświetlenie sali. Organizacja wesela w tych wnetrzach daje możliwość połączenia uroczystości ślubnych, ze spacerem i sesja zdjęciową w pałacowych ogrodach. Możemy zaproponować Państwu także ślub w plenerze w ogrodzie różanym koło fontanny, na moście rzymskim, czy w altanie chińskiej oraz oranżerii lub nad parkowym stawem. W otoczeniu zieleni, kwiatów, śpiewu ptaków, w iście królewskiej atmosferze.

Organizujemy wesela nawet dla 200 osób. W trakcie zabwy zapewniamy profesjonalnego animatora, który zaopiekuje się najmłodszymi uczestnikami imprezy. Do dyspozycji gości jest również taras i pergola.

W zależności od wybranego pakietu weselnego:

- Sarmacki,
- Pałacowy,
- Królewski – cena od osoby wynosi 200-260 zł.

Oferujemy także:

• degustację wybranego menu
• zróżnicowane menu - indywidualnie ustalane, na życzenie dania wegetariańskie
• powitanie Pary Młodej chlebem i solą
• dekorację kwiatową stołów Pary Młodej i gości
• wizytówki dla gości ustawiane na stołach
• możliwość przyniesienia własnego alkoholu bez pobierania „korkowego” lub zakup alkoholu w restauracji po preferencyjnych cenach

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3078

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top