Restauracja Nad Potokiem

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4963/153174046555326600.jpg
Gdańsk 83-341, woj. pomorskie
Morska 4
tel.: 58 301 98 91
http://www.restauracjanadpotokiem.pl
biuro@restauracjanadpotokiem.pl
Restauracja Nad Potokiem - Gdańsk

Restauracja Nad Potokiem

ul. Morska 4

80-341 Gdańsk - Jelitkowo

Restauracja Nad Potokiem to wyjątkowe miejsce usytuowane na granicy Gdańska i Sopotu przy nadmorskim bulwarze. Słynny Mostek Zakochanych
oraz bezpośrednie sąsiedztwo i widok na Morze sprawiają, że restauracja stała się charakterystycznym punktem na kulinarnej mapie miasta.

W miejscu gdzie spotyka się nowoczesność z tradycją, skosztować można perfekcyjnie przyrządzonych dań mięsnych. Nasi mistrzowie sztuki kulinarnej gwarantują wyśmienite smaki serwowanych potraw oraz perfekcyjną obsługę, a także niesamowity widok na tętniący życiem nadmorski bulwar. Nasze menu to pewna obietnica unikatowych i zaskakujących połączeń smakowych.

Wnętrze restauracji składa się  z czterech sal: restauracyjna, przeszklone patio, sala bankietowa z ogrodem oraz nowo powstała winiarnia.

Restauracja Nad Potokiem jest również idealnym miejscem na organizację tak ważnej uroczystości jaką jest Wesele.

Zarówno piękna sceneria z widokiem na Morze, słynny Mostek Zakochanych, oraz wykwintna kuchnia zagwarantuje Państwu niezapomnianą atmosferę tego wyjątkowego i jakże uroczystego dnia.

Do dyspozycji naszych gości posiadamy dwie sale restauracyjne, salę bankietową oraz winiarnię, na których zaaranżujemy dowolne ustawienie stołów z indywidualnym wystrojem i dekoracją.

Restauracja Nad Potokiem, dysponuje również 2 pokojami z bezpłatnym dostępem do WiFi, oraz pełnym węzłem sanitarnym, Telewizorem i telewizją satelitarną.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 775

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top