Restauracja "Leśna"

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4911/151370139719959300.png
Wejherowo 84-200, woj. opolskie
Ks. Roszczynialskiego 57
tel.: 696 088 833 lub 600 380 531
http://www.restauracjalesna.com
info@restauracjalesna.com
Restauracja

Szanowni Państwo,

Dzień, w którym odbywa się przyjęcie weselne jest dla każdej Młodej Pary jednym z najważniejszych dni w życiu. Przygotowanie tak ważnej imprezy wymaga perfekcyjnej organizacji oraz zachowania niezwykłej staranności. Dokładamy wszelkich starań, aby podczas przyjęcia weselnego każdy z Państwa Gości czuł się wyjątkowo oraz wspomniał Państwa wesele przez długie lata.

Restauracja Leśna to idealne miejsce do zorganizowania Państwa przyjęcia weselnego. W atrakcyjnie zaaranżowanych i klimatyzowanych wnętrzach.
Ponad 20 letnie doświadczanie, profesjonalizm, kreatywność i elastyczność kadry oraz bogate wyposażenie restauracji pozwala na przygotowanie niepowtarzalnego przyjęcia. Spotykając się z Państwem przed przyjęciem, słuchamy Państwa sugestii i życzeń, ponieważ dla nas nie ma dwóch takich samych wesel - dla nas każde wesele jest inne - niepowtarzalne i wyjątkowe. Nie stosujemy schematów, dlatego do organizacji każdego przyjęcia podchodzimy w indywidualny sposób, aby jak najlepiej zrealizować Państwa marzenia i oczekiwania. Organizujemy zarówno duże, wystawne wesela jak i małe, kameralne przyjęcia charakteryzujące się niezapomnianą atmosferą.

Służymy radą i doświadczeniem w organizacji tego wyjątkowego dnia z zakresu obyczajów weselnych, sposobu rozsadzania gości, przygotowania personalizowanych winietek, planów stołów oraz weselnych kart menu, a także na Państwa życzenie pomagamy w wyborze zespołu muzycznego, fotografa oraz kamerzysty.

Jak duże wesele możemy zorganizować?

W salach restauracji możemy komfortowo ugościć do 150 osób przy weselnym ustawieniu stołów z wydzieloną częścią podłogi tanecznej. Restauracja jest klimatyzowana oraz posiada nowoczesne oświetlenie, którego kolorystkę możemy dowolnie dostosować do Państwa potrzeb.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 464

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top