Restauracja Lawendowy Ogród

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4760/153562296449113400.jpg
Brzeg 49-300, woj. opolskie
Obwodnica A-4
tel.: 602 662 427 lub 77 414 14 12
http://www.lawendowy-ogrod.com
rest.laguna@wp.pl
Restauracja Lawendowy Ogród - Brzeg

Restauracja Lawendowy Ogród

Witamy w Lawendowym Ogrodzie, restauracji, która łączy elegancję z nowoczesnością, a pasję z profesjonalizmem. To miejsce, w którym dobry smak spotyka się z ciepłą atmosferą i wykwintną kuchnią.

Przestrzeń stworzona by cieszyć wizualnie i smakowo. Delikatne, pastelowe wnętrza odprężą i pozwolą odetchnąć, a fachowa i serdeczna obsługa pomoże Państwu dokonać najlepszego wyboru spośród szerokiej gamy lekkich starterów, sytych zup, wybornych dań głównych oraz orzeźwiających deserów.
Lawendowy Ogród to miejsce spotkań - radosnych, rodzinnych obiadów, romantycznych wieczorów we dwoje, udanych lunchów służbowych oraz przyjęć z najbliższymi.

Nasz sekret to mieszanka entuzjazmu i zaangażowania doprawiona pasją. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja naszych gości i ich poczucie dokonania dobrego wyboru. Od zawsze dążymy do tego, by nasza restauracja była magicznym miejscem, które chce się odwiedzić ponownie.

 

WESELA

Gdy ryż zostanie już rozrzucony, jednogroszówki pozbierane a para młoda obdarowana nadchodzi czas na świętowanie. Czujemy się zaszczyceni, za każdym razem, gdy możemy uczestniczyć w tak doniosłym, rodzinnym wydarzeniu. Mamy świadomość indywidualnego charakteru takich przyjęć, w tym samym dokładamy wszelkich starań by sprostać oczekiwaniom młodej pary, ich rodzinie oraz gościom.

Zdajemy sobie sprawę , iż każda potrawa to doznanie smakowe i wizualne, toteż menu weselne jest przygotowywane indywidualnie z największą starannością, dopracowane w najmniejszym detalu.

Nowością jest możliwość organizacji zaślubin w naszym urokliwym ogrodzie. To okazja dla młodych, którzy ten szczególny dzień pragną spędzić odrobinę innowacyjnie w otoczeniu bieli namiotów i zieleni roślinności. Wspomnieniom szczególnego dnia już zawsze towarzyszył będzie zapach lawendy.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 216

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top