Restauracja "Karczma Nałęczowska"

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5616/150409540349424500.png
Nałęczów 24-150, woj. lubelskie
Poniatowskiego 4
tel.: 81 501 45 78 lub 509 334 438
http://www.karczmanaleczowska.org
karczmanaleczowska@wp.pl
Restauracja

Restauracja Karczma Nałęczowska znajduje się w samym centrum Nałęczowa, tuż przy dworcu PKS, 300m od Parku Zdrojowego. Obok nas jest jarmark z upominkami zwany "Nałęczówki".

Duża sala z kominkiem oraz aranżacja w stylu starej karczmy, tworzą niepowtarzalną przytulną atmosferę.
Jest też troche współczesności: klimatyzacja, nowoczesne nagłośnienie, duży telewizor LCD. Wszystko to sprawia, że Goście czują się u nas swobodnie i komfortowo. W letnie ciepłe wieczory nasi Goście chętnie zasiadają na ogódku i tarsie, który pomieści ok. 90 osób.

W ofercie restauracji Karczma Nałęczowska znajdą Państwo dania tradycyjnej kuchni polskiej z wołowiny, wieprzowiny, cielęciny, ryb a także dziczyzny. Nie zapomnieliśmy również o lubelskiej kuchni regionalnej. W naszym menu mamy m.in. rosół z bażanta, żur staropolski, dzika w sosie ziołowo-śmietanowym czy pierogi nałęczowskie, wyróżniające się wykwintnością i subtelnością smaku.

Karczma to nie tylko restauracja, ale także przystań i relaks dla całej rodziny. Dla najmłodszych naszych gości mamy usytuowany nad rzeczką plac zabaw.

Przy uroczystościach takich jak wesela, chrzciny, komunie, spotkania towarzyskie oraz biznesowe dysponujemy sala na 200 osób, a w przypadku imprez w stylu angielskim np: business lunch, bankietów korporacyjnych i kolacji biznesowych mozemy pomieścić do 300 osób. Imprezy integracyjne dla firm organizujemy w formie pikniku przy ognisku na świeżym powietrzu, w zimie połączonych z kuligiem .

Na imprezę powyżej 100 osób zapewniamy beczkę piwa gratis.
Dodatkowo w miesiącach zimowych tzn. od X do IV dodajemy 0,5l wódki na parę gratis.

Mamy świetne doświadczenie w przygotowaniu i organizacji cateringu.
Najwyższej jakości usługi i profesjonalne przygotowanie umożliwiają nam organizowanie cateringu w wybranym przez klienta miejscu.

W Karcie Win posiadamy wyśmienite wina z całego świata.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 249

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top