Restauracja i Kawiarnia U Ziyada

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4522/131521286783555900.jpg
Kraków 30-251, woj. małopolskie
ul. Jodłowa 13
tel.: (12) 429 71 05
http://www.uziyada.pl
restauracja@uziyada.pl
Restauracja i Kawiarnia U Ziyada - Kraków

Restauracja i kawiarnia „U ZIYADA” to miejsce warte odwiedzenia o każdej porze roku, miejsce gdzie pozytywne doznania estetyczne jak i kulinarne są zawsze zagwarantowane!

Niecałe 6 km od historycznego Centrum na wapiennym wzgórzu, w sercu Lasu Wolskiego, na Zamku w Przegorzałach mieści się Restauracja i kawiarnia „U ZIYADA” . Poza Zamkiem, na skarpie stoi też piękna, przedwojenna willa własna Szyszko-Bohusza oraz wzniesiony w latach 90. budynek Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Oferujemy naszym Gościom znakomite dania z kuchni międzynarodowej, a naszą specjalnością jest kuchnia kurdyjska. Kuchnia kurdyjska to przede wszystkim jagnięcina.

Organizujemy nie tylko uroczystości rodzinne, ale również gale, eventy firmowe, konferencje.

Romantyczna atmosfera i miła obsługa sprawiają, że jest to doskonałe miejsce wybierane na organizację wymarzonego przyjęcia weselnego, zaręczyn czy walentynkowe spotkania.

Zorganizujemy Twoje wymarzone przyjęcie weselne.

Restauracja i Kawiarnia U ZIYADA słynie z eleganckich wesel, wykwintnych przyjęć okazjonalnych, a  także  kolacji  zaręczynowych. Nasze atuty to: doskonała lokalizacja, romantyczne widoki, menu w innowacyjnych kreacjach Szefa Kuchni Marka Buksy.

Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziome i cudowną atmosferę. Zaplanowane wesele będzie długo i mile wspominane przez Państwa oraz zaproszonych Gości. 

Przestronna przestrzeń sali restauracji (127m) pozwala na organizację imprez okolicznościowych dla ponad 120 osób. W zależności od liczby Gości przyjęcie weselne możemy równiez zaplanować w kawiarni (136m), gdzie organizujemy przyjęcia do 60 osób. W sali restauracyjnej proponujemy wesele zasiadane przy bankietowych okrągłych stołach, bądź tradycyjnie, przy stołach prostokątnych zaaranżowanych w sprawdzonym układzie. Zarówno w restauracji jak i w  kawiarni znajduje się bezpośrednie wyjście na taras widokowy. Dodatkową atrakcją - jedyną w Krakowie są widokowe tarasy przynalezące do obydwu poziomów, z których Goście mogą podziwiać panoramę Wisły, Tatry czy też Klasztor Ojców Kamedułów na Bielanach. Pięknie położony, w sercu Lasu Wolskiego -Zamek w Przegorzałach wzbudza zachwyt wszystkich Gości.

Przy sali restauracyjnej znajduje się hall, w którym zwykle podczas wesela odbywają się tańce. Jest on widoczny dla Gości siedzących w sali restauracyjnej, co zapewnia kontakt wzrokowy.  W wypadku organizacji przyjęcia w kawiarni obiad może być serwowany na świeżym powietrzu, na tarasie widokowym Pod Arkadami.

Organizujemy również przyjęcia weselne w dowolnie wybranych przez Klienta miejscach na zasadach cateringu.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 184

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top