Restauracja Gościniec

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4798/153563409909755500.jpg
Lublin 20-829, woj. lubelskie
Wólka 17b
tel.: 502 597 946
http://https://www.gosciniec-lublin.pl/kontakt/
gosciniec@lubomir.com.pl
Restauracja Gościniec - Lublin

Wesela w Gościncu

Naszą misją jest sprawić, aby ten najważniejszy dzień w życiu na zawsze pozostał miłym wspomnieniem. Mamy nadzieję, że stworzona przez nas oferta oparta na wieloletnim doświadczeniu wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Jesteśmy jednak przekonani o tym, że każdy z nas jest wyjątkowy, dlatego podane oferty stanowią jedynie inspirację i kierunek, który możemy obrać, a nie sztywne ramy, w których musicie się zmieścić – zapraszamy do kontaktu, postaramy się sprostać każdemu wyjątkowemu marzeniu.

Nasz lokal oferuje Państwu nocleg w pokojach o wysokim standardzie. Pokoje mają dostęp do tarasu, z którego roztacza się widok na pobliski park. Każdy pokój posiada swoją własną łazienkę i jest wyposażony w TV plazmowy. W całym lokalu jest nieograniczony bezprzewodowy dostęp do internetu.

Z myślą o zróżnicowanych oczekiwaniach i potrzebach naszych klientów przygotowaliśmy szeroką ofertę cateringową.

Oferujemy obsługę cateringową różnego typu imprez okolicznościowych, przyjęć weselnych, spotkań biznesowych dla firm i instytucji. W ramach usługi zapewniamy menu dostosowane do Państwa upodobań oraz charakteru imprezy, kompletne i eleganckie zastawy stołowe na każdą okazję, oryginalne aranżacje wnętrz, dekoracje stołów i krzeseł, świeże kwiaty, a także profesjonalną obsługę kelnerską.

Doświadczenie, nowoczesny i profesjonalny sprzęt do obsługi cateringu oraz zaplecze logistyczne pozwala nam organizować catering, który zapewnia apetyczną i elegancką oprawę kulinarną dla nawet 600 osób.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 477

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top