Restauracja Brama

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5107/150632657885457200.png
Wałbrzych 58-306, woj. dolnośląskie
Piastów Śląskich 1
tel.: 74 664 64 48 lub 608 578 356
http://www.mirjan.pl
manager@mirjan.pl
Restauracja Brama - Wałbrzych

Restauracja Brama znajduje się w Zamku Książ, który jest inspirującą nas kolebką kultury. Poznaliśmy jego historię, wciąż odkrywamy jego tajemnice, oceniamy jego możliwości, tworząc w nim przyjazne i inspirujące miejsce dla naszych Gości. W kompleksie zamkowym znajdują się sale, spełniające warunki do organizacji różnego rodzaju spotkań. Posiadamu baze noclegową dla około 180 osób o europejskim standardzie, duży dozorowany parking oraz wspaniałe i rozległe plenery, które są jednym z licznych atutów zamku.

Restauracja "BRAMA", która usytuowana jest w pięknym kompleksie "perły Dolnego Śląska" jest idealnym miejscem na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe takie jak bankiety, chrzciny, komunie, imieniny oraz wesela, które z powodzeniem od kilku lat organizujemy. Nastrojowy klimat sali stworzony przez starannie wybrany kolor ścian oraz dekoracji, pozwala chłonąć pobudzającą i inspirującą energię tego miejsca. W naszej restauracji zapewniamy Państwu prawdziwą symfonię smaków kuchni polskiej w nowoczesnych aranżacjach oraz wykwintną kuchnię śródziemnomorską.

Bazując na możliwościach stworzonych przez zamek zajmujemy się kompleksową organizacją wesel, począwszy od wynajęcia Sal, Kaplicy, bazy noclegowej, po przez przygotowanie gastronomi, a skończywszy na wszelkich dodatkowych atrakcjach sprawiających, iż Wasze wesele będzie niezapomnianym oraz pięknym wydarzeniem. Aby uatrakcyjnić każde spotkanie zadbamy o dobór odpowiedniej oprawy artystycznej i muzycznej.

W zależności od wielkości przyjęcia do Państwa dyspozycji oddajemy:

- Salę Balową - największą z sal zamkowych, idealną na przyjęcie od 70 do 180 osób,
- Salę Krzywą i Konrada na kameralne przyjęcia do 60 osób
- Salę Ułańską w zabytkowym Stadzie Książ do 170 osób
- Salę Restauracji Brama do 60 osób, z pięknym widokiem na cały kompleks zamkowy.

W Zamku Książ znajduje się również Kaplica, w której można zorganizować ślub.

Szukaj inspiracji w pięknie!
Zapraszamy!

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 293

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top