Restauracja AS

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5548/151360463285384100.png
Turek 62-700, woj. wielkopolskie
Słodków Kolonia 68c
tel.: 63 280 34 93
http://www.restauracja-as.itl.pl
sala_as@o2.pl
Restauracja AS - Turek

Naszą działalność prowadzimy od 1991r. Sala Bankietowa "AS" powstała w 2004r. przy istniejącym lokalu "AS" i zajmuje się kompleksową organizacją przyjęć. Teren, na którym znajduje się nasza restauracja jest w pełni oświetlony.Posiadamy parking oraz dwa tarasy letnie. Sala pomieści 150 osób, jest klimatyzowana, monitorowana całodobowo i posiada niezależne źródła zasilania.

Poza przyjeciami weselnymi organizujemy również inne imprezy okolicznościowe: chrzciny, komunie, imieniny, bankiety, stypy, imprezy dla firm. Naszym Gościom polecamy wyśmienite potrawy do wyboru z bogatego menu.

Dodatkowo możemy zaoferować na życzenie: pieczone prosię, wędzone ryby, udziec z kaszą, wiejski bufet ze swojskim jadłem.

W dwóch letnich ogródkach, w otoczeniu zieleni i kwiatów Goście mogą zregenerować swoje siły, by móc w pełni sił wracać do zabawy. Fachowa obsługa Restauracji zadba o wszystkie szczegóły przyjęcia, tak żeby wszyscy Goście byli zadowoleni.

Mimo, iż mamy ustalony programu i plan każdej z imprez chętnie wysłuchamy pomysły i propozycje naszych Gości, by w pelni zadowolić ich gusta.

Zapraszamy do zapoznania się z proponowanym przez nas i zaakceptowanym przez większość klientów menu.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 374

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top