Qubus Hotel Legnica ****

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5518/151300631369928000.png
Legnica 59-220, woj. dolnośląskie
Skarbowa 2
tel.: 76 866 2100
http://www.qubushotel.com/pl/
legnica@qubushotel.com
Qubus Hotel Legnica **** - Legnica

QUBUS HOTEL Legnica to czterogwiazdkowy obiekt położony w centrum miasta, który oferuje aż 219 bogato wyposażonych, komfortowych pokoi  z bezpłatnym dostępem do Internetu, a także strefę odnowy biologicznej z siłownią, sauną i jacuzzi.

Wnętrza Qubus Hotel Legnica**** doskonale nadają się na wesela.
Klimatyzowana sala, znakomite menu, apartament i zaproszenie na kolację dla Młodej Pary, niższe ceny pokoi dla gości - to tylko niektóre z naszych atutów.

Ten jedyny i wyjątkowy dzień w życiu wymaga specjalnej oprawy i wyboru niepowtarzalnego miejsca, w którym mogą Państwo zorganizować wesele do 500 osób.

W Qubus Hotel Legnica**** znajduje się jedno z największych na Dolnym Śląsku Centrów Konferencyjnych. Sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny i mogą gościć jednocześnie do 1000 osób.

Posiadamy doświadczenie w zapewnianiu komfortowego pobytu naszym Gościom - staramy się, by nie tylko doceniali wygodę i aranżację pokoi, ale również zasmakowali w potrawach podawanych w klimatyzowanej restauracji Qubus Hotel. Dbają o to najlepsi kucharze, przygotowujący dania według sprawdzonych receptur, zgodnie z kanonami sztuki kulinarnej, a także oczekiwaniami Gości.

ZAPRASZAMY!!!

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 303

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top