Pub & Restauracja Miodowa 44

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5119/131521592248349800.jpg
Kraków 31-031, woj. małopolskie
Miodowa 44
tel.: 12 429 13 58
http://www.miodowa44.pl
44@miodowa44.pl
Pub & Restauracja Miodowa 44 - Kraków

Firma "Pub Restauracja Miodowa 44" funkcjonuje w branży gastronomicznej i oferuje wszechstronne usługi cateringowe oraz obszerną gamę dobrych dań, które sprostają wymaganiom wymagających klientów. Doświadczony personel kelnerów i kucharzy to gwarancja pełnego zadowolenia z poziomu serwisu oraz standardu przygotowywanych dań. Odwiedzający mogą liczyć także na niezwykle konkurencyjne koszty i przyjazną atmosferę lokalu.

Podstawowe informacje o Miejscu

Restauracja "Miodowa44" zlokalizowana jest w urokliwym zakątku Krakowa kilka kroków od Rynku w dzielnicy Kazimierza. Miejsce o specyficznym klimacie kusi nie tylko wspaniała kuchnią, lecz i wyglądem. Każdy kto do nas zawita na pewno znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do naszych wnętrz i skosztowania potraw naszego szefa kuchni. Organizujemy imprezy okolicznościowe i wesela. To restauracja z klimatem.

Nasz szef kuchni postara się zadowolić najbardziej wymagające podniebienie naszych gości, a nasza obsługa jest do państwa dyspozycji.

Każdy kto do nas zawita na pewno znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do naszych wnętrz i skosztowania potraw naszego szefa kuchni. Organizujemy imprezy okolicznościowe i wesela.

 

Godziny otwarcia

Pn. - Pt.: 8:00-16:00

Podstawowe menu

Zakąski zimne, dania mięsne, pasty, desery, piwa, zakąski gorące, dania jarskie, surówki, napoje zimne, wina, zupy, ryby, dodatki, napoje gorące, oferta alkoholi.

Miodowa 44 posiada 2 przestronne sale. Sala Restauracyjna o łącznej powierzchni ok. 120m2 idealna do konsumpcji jak również mniejszych wesel do 90 osób, klimatyzowana. Sala Pubowa o łącznej powierzchni ok. 100 m2 klimatyzowana idealna do zabawy ze względu na obecność podestu do zabawy dla gości weselnych. klimatyzowana.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 166

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top