Przystań u Lipy

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5258/150538205566718400.png
Jordanów 34-240, woj. małopolskie
3 Maja 47
tel.: 18 267 43 95 lub 603 089 252
http://www.ulipy.com.pl
biuro@ulipy.com.pl
Przystań u Lipy - Jordanów

Serdecznie zapraszamy państwa do zajazdu "Przystań u Lipy"." Jest to stylowy, drewniany obiekt mogący ugościć 230 osób. Z naszego zajazdu rozpościera się wspaniały widok na panoramę Babiej Góry oraz pasma Policy. Można tu zarówno zatrzymać się po trudach podróży, jak i zorganizować imprezę okolicznościową jak wesele czy też bankiet.

Strudzeni drogą, zatrzymując sie u nas, mogą zasmakować wspaniałej regionalnej i staropolskiej kuchni. Nasza restauracja mieści się ok. 60 km od Krakowa, 45 km od Zakopanego i 15 km od Zawoi. Naszym klientom oferujemy obszerny parking.

Nasza specjalność to organizacja wesel i bankietów. Zapewnimy państwu niezapomniane wrażenia i doskonałe warunki. Stylowe wnętrze nawiązuje do bogatej kultury i sztuki góralskiej. Nasza kuchnia oparta jest na niepowtarzalnych recepturach góralskich a także tradycji kuchni staropolskiej.

W naszym menu znajdziecie specjały Szefa kuchni jak borowikowa z łazankami, łosoś z grilla, pierogi z grulami i serem. Oferujemy również dania na specjalne okazje:

  • prosiak pieczony w całości,
  • baran pieczony w całości
  • pieczone ciele.

W sezonie letnim oferujemy grill na świeżym, górskim powietrzu.

Przyjęcia weselne

 

Oferujemy bogate i doskonałe menu domowe wszystkie potrawy przygotowywane są na miejscu, w naszej kuchni. Stale współpracujemy z zespołami muzycznymi. Organizujemy również pokazy ogni sztucznych.

 

Cena w naszym domu weselnym wynoszą od 130 do 150 zł od osoby. Nie ma dodatkowych kosztów związanych z wynajęciem sali - jest to sumaryczna cena za wszelkie usługi z naszej strony. Menu weselne ustalmy zawsze indywidualnie z klientami! Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i indywidualne preferencje Państwa Młodych np potrawy wegetariańskie.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 183

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top