Portrety Karykatury Zewecki Art

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3283/153737506346818200.jpg
Kraków 31-161, woj. małopolskie
Szlak
tel.: 602 819 644
http://www.zewecki.pl
biuro@zewecki.pl
Portrety Karykatury Zewecki Art - Kraków

Witamy na naszej stronie. Strona została stworzona  żeby pomoc wszystkim zainteresowanym zapoznać się z szeroką ofertą usług artystycznych naszej pracowni. Kiedyś klienci szukali nas na ulice Floriańskiej żeby zamówić karykaturę lub portret, przyjeżdżając nawet z innych miast i krajów.

Teraz można za pośrednictwem internetu złożyć zlecenie nie wychodząc z domu.

Od 2008 roku mamy swoją pracownie na ul Szlak 14b/2, gdzie na spokojnie możemy wykonać dowolne zamówienie- karykatura, portret, obraz, grafikę, zaproszenia ślubne, kartki scrapbooking.

Karykatury i Portrety wykonujemy na dowolnym formacie, dowolną techniką. Zlecenia głównie przyjmowane przez internet. Ze względu na duże zainteresowanie naszym warsztatem, w zależności od okresów świątecznych trzeba odpowiednio wcześniej składać zlecenia. Bo na gotową prace składa się wiele czynników, również takie jak akceptacja zdjęć, wpłata, czas na wysyłkę  i dni wolne. W okresie zimowym karykatury i portrety zamawiane na prezent z okazji urodzin, ślubu, rocznic, Andrzejek, Mikołaja, święta, Walentynki. Na wiosnę z okazji urodzin, rocznic, Dzień Kobiet( głownie portrety), Prima Aprilis, Dzień Mamy i Taty, na prezent ślubny, jako Podziękowanie dla rodziców, na zaproszenia ślubne. W lecie głównym tematem są śluby i Wesela. Jesienią są wesela i prezenty urodzinowe.

Żeby trafić na skróty do szerszej oferty umieszczonej na stronie zewecki.pl skorzystaj z "Mapa Strony" umieszczonej z lewej strony.
Najczęściej zamawianą usługą jest -

KARYKATURA

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1022

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.50 / 5
głosów: 6
Dodaj swoją opinię
Wasze opinie
Dodano: 2017-11-24
Bardzo fajna karykaturka. Polecam
Dodano: 2017-11-22
Zamówiłam rysunek u pana Żeweckiego i wyszedł bardzo ładnie z dużym podobieństwem.
Dodano: 2017-10-12
Dokładnie szkoda czasu dla tej firmy...
Dodano: 2017-10-12
Amatorzy.
Dodano: 2017-09-12
Szkoda czasu dla tego człowieka!! Z dzieckiem można się lepiej dogadac niż z tym człowiekiem. Brak szacunku do klienta i 0 profesjonalizmu!!!
Top