Ciekawostki

  Spektakularny pokaz pirotechniczny na wesele

  Oprawa wesela ma znaczenie i wpływa na jego atrakcyjność. Pewne pomysły będą bardzo cieszyły zaproszonych gości, a sama impreza będzie inna niż powszechne zabawy weselne. Pokaz pirotechniczny może być właśnie takim elementem, który znacząco uatrakcyjni to wydarzenie.

  Apetyczne ujęcia? Fotografia jedzenia

  Dobrze wykonana fotografia jedzenia powinna żywo wpływać na odczucia smakowe i estetyczne. Do jej wykonania potrzeba profesjonalnego sprzętu oraz trzeba dysponować właściwym warsztatem. Nie każdy się do tego nadaje.

  Nie wychodź z wprawy. Trzymaj formę cały rok!

  Beskid Mały to piękny górski zakątek. Przez cały rok wiele atrakcji można odnaleźć na przełęczy kocierskiej. To doskonałe miejsce nie tylko na organizację wesela, ale na pobyt w każdym czasie. Poniżej przedstawiamy wachlarz tamtejszych możliwości.

  Jak przespać noc przedślubną?

  Ostatnia noc spędzona przed ślubem może być stresująca. Często wtedy jest trudno zasnąć. Jak uniknąć takiej sytuacji, by być wypoczętym na następny dzień? Poniżej podpowiadamy.

  Kiedy i jak poznać się z jej/jego rodzicami?

  W pewnym momencie, gdy rozwija się związek chłopaka i dziewczyny następuje spotkanie rodziców ich obojga. Poniżej przedstawiamy jak takie spotkanie zorganizować, by pozostawić po nim dobre wrażenie z obu stron.

  Wpadka goni wpadkę (cz. IV)

  Prawda jest, że o wszystko trzeba zadbać samemu. Dobrze jest poznać przykłady wpadek na weselach. Często autorami wielu z nich jest obsługa wesela lub inni fachowcy. Kolejny artykuł z tej serii pokazuje przykłady wpadek z nimi związanymi.

  Wpadka goni wpadkę (cz. III)

  Podczas zabawy weselnej trzeba zadbać o gości. W końcu po to się ich zaprosiło. Nie można pozwolić na to, by się czuli skrępowani. Trzeba także rozsądnie dbać o rozlewanie alkoholu. Weselne bijatyki to nie jest miłe wspomnienie.

  Wpadka goni wpadkę (cz. II)

  Czasami nie da się uniknąć wpadki. Trema robi swoje i nie da się tego uniknąć. W kolejnym artykule przedstawiamy przykłady wpadek ślubno - weselnych. Czasami nic nie da się na takie zdarzenie poradzić.

  Wpadka goni wpadkę (cz. I)

  Nie da się przewidzieć wszystkiego. Zdarzają się czasami wpadki, którym nie da się sprostać. Czasami sami możemy je sprowokować. Przedstawiamy cykl artykułów opisujących takie przykre niespodzianki, które wbrew pozorom nie mogą spotkać każdą parę.

  Sprawy ważne i ważniejsze - samochody

  Organizacja ślubu i wesela związana jest z załatwieniem wielu spraw, by wszystko mogło odbyć się jak należy. Poza sprawami formalnymi, jak termin w kościele czy urzędzie lub rezerwacja lokalu weselnego bardzo ważne są także wszystkie inne usługi. To wszystko wymaga poświęcenia na to wiele energii.
  Top