Ciekawostki

  Największe targi ślubne w Polsce

  Warto się udać na targi ślubne gdy jest taka możliwość. Można tam coś podpatrzyć oraz podpatrzyć aktualnie obowiązujące trendy w tematyce ślubno - weselnej. Takie imprezy odbywają się zwykle kilka dni w każdym większym mieście co pół roku.

  Ile pieniędzy przeznaczyć na wesele?

  Czy na wesele opłaca się wydać wszystkie oszczędności? A może da się skromniej? Dobrze jest wcześniej poznać koszty wesela i na tej podstawie podjąć decyzję. Najważniejsze są własne oczekiwania w zakresie wesela oraz posiadany budżet, który chce się na ten cel przeznaczyć.

  Wodzirej na weselu – czy to już przeszłość?

  W przeszłości wodzirej był głównym mistrzem ceremonii na weselu. Czy dzisiaj nie ma już takiej funkcji? Przyjrzyjmy się jak to wygląda obecnie. Z pewnością samo słowo jest już przestarzałe. Prowadzenie wesela to nie jest praca dla każdego.

  Jak zorganizować ślub za granicą?

  Kameralna impreza weselna za granicą? Czy to zły pomysł? Należy zastanowić się nad tym dogłębnie i poznać wszystkie koszty z tym związane. Zależy też w jakim kraju takie wesele miałoby się odbyć. Poniżej spróbujemy się nad tym zastanowić.

  Jak przetrwać przygotowania do ślubu?

  Dobra organizacja jest podstawą sukcesu i niweluje nerwy. Jeżeli będzie się postępować według pewnego schematu, to uda się z wszystkim zdążyć na czas. Poniżej przedstawiamy trzy proste kroki, które pomogą w przygotowaniach.

  Ile kosztuje wesele w Warszawie?

  Wesele w Warszawie jak się okazuje jest tak samo drogie jak np. ceny mieszkań w porównaniu z innymi regionami Polski. Poniżej przedstawiamy kalkulację z tym związaną oraz sugestie jak ograniczyć wydatki na ten cel.

  Jak wygląda profesjonalna rozmowa z fotografem ślubnym

  Coraz częściej planujące ślub i wesele pary młode decydują się na skorzystanie z usługi wedding plannera. Dobrze jest także przygotować się do spotkania z konsultantem ślubnym. Poniżej przedstawiamy pomocne informacje związane z podjęciem ostatecznej decyzji, co do wyboru takiej usługi.

  Jak posadzić gości weselnych?

  Dobór miejsc do gości ma znaczenie i wpływa na ich samopoczucie podczas imprezy weselnej. Trzeba wiedzieć jak posadzić ludzi obok siebie, by nie doprowadzić do nieporozumień. Mogą także ludzie być ze sobą prywtanie skonfliktowani, więc wiedząc to trzeba ich odpowiednio usadzić.

  Jak zachować się w kościele

  Zachowanie się w kościele podczas własnego ślubu jest bardzo ważne i trzeba wiedzieć wcześniej jak do tego podejść. Stres i wiele spraw mogą czasami w tym przeszkadzać. Istnieją pewne proste zasady, które powinniśmy znać i je spełnić.
  Top