Ciekawostki

  Weselny niezbędnik dla każdego

  Podczas planowania ślubu i wesela myśli się o rzeczach przyjemnych, które chce się mieć podczas tego dnia. Nie powinno się jednak bagatelizować tego stanu, gdyż może być bardzo "różnie". Jakie produkty pierwszej pomocy będą przydatne?

  Ekonomiczne podejście do małżenstwa ;-)

  Ekonomiczne odpowiedniki związane z małżeństwem i miłością dwojga ludzi znajdują się poniżej. Oczywiście traktujcie to z przymrużeniem oka. Uśmiech jest wskazany i pozwala trochę zapomnieć o stresujących chwilach związanych z przygotowaniami do ślubu.

  Coraz wiecej rozwodów

  Biorąc pod uwagę współczesne trendy odchodzenia od tradycyjnych wartości rodzinnych na rzecz niesformalizowanych związków, warto zastanowić się, dlaczego coraz więcej młodych ludzi nie chce się pobierać oraz nad tym, czy nie uległ wyczerpaniu dotychczasowy, tradycyjny model związku oparty na sakramencie małżeństwa?

  Zakładamy stronę ślubną

  Własna strona ślubna cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Pozwala to na przekazywanie informacji dotyczących ślubu i wesela, a następnie może służyć jako miejsce prezentacji zdjęć i filmów z wydarzenia. Połączona z portalami społecznościowymi może być bardzo dobrym rozwiązaniem.

  Czym się kierować przy wyborze wypożyczalni naczyń?

  Jak opowiada przedstawiciel firmy Meblo Strefa - zwyczaj wypożyczania naczyń i mebli posiada długą tradycję. Kilkadziesiąt lat temu wypożyczanie praktycznie wszystkiego było normalnością. Dzisiaj wygląda to zupełnie inaczej. Poniżej przedstawiamy jak jest obecnie.

  Pomysł na wspólne życie

  Ślub to tylko pewien ważny moment w życiu, po którym rozpoczyna się nowa droga. Wspólne mieszkanie, wspólne sprawy codzienne towarzyszyć będą Wam już ciągle. Jak to wszystko zorganizować, by było wspaniale?

  Dekoracje na stoły weselne

  Dekoracje stołów weselnych często zapewniają sale weselne jednak to nie jest regułą. Można także samemu mieć sprecyzowane pomysły pod tym względem lub wykorzystać dekoratora wyspecjalizowanego pod tym względem.

  Organizacja ślubu i przyjęcia weselnego

  Nie jest prostą sprawą zorganizowanie dobrego przyjęcia weselnego. Potrzeba na to poświęcić sporo czasu i trzeba mieć wiele zmysłu organizacyjnego. Bardzo ważne jest jest zabranie się za to wszystko bardzo wcześnie.

  Uroczystość ślubna w Toruniu

  Toruń należy do najpiękniejszych polskich miast. Nie dziwi zatem fakt, że sporo par chcę tutaj mieć swój ślub. Branża ślubna tutaj także jest szeroko rozwinięta. Każdy rodzaj usług można mieć na miejscu.
  Top