Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Zdjęcia zapamiętane na zawsze

Zdjęcia zapamiętane na zawsze
Zdjęcia ślubne są doskonałym sposobem pokazania miłości, szczęścia i przywiązania Młodej Pary. W tym celu bardzo ważne jest podczas planowania zadbać o profesjonalną usługę fotografa ślubnego. To bardzo ważne.

Za pomocą fotografii można ukazać wielowymiarowość uczucia między ludźmi, którzy pragną przed Bogiem obiecać sobie miłość, wierność, uczciwość małżeńską i pozostanie ze sobą aż do końca swoich dni. Właśnie piękno tych zdjęć ma być niejako zapowiedzią wspólnego wytrwania ze sobą nie tylko w chwilach szczęścia, ale również podczas zwykłych, szarych i nieraz trudnych dni. Na zdjęciach co prawda nie widać wypowiadanych słów przez nowożeńców. Okazywaną wielką miłość można dostrzec za to w oczach i gestach zakochanych. Odpowiednie przygotowanie do ślubnych zdjęć, profesjonalny fotograf i wspaniała inscenizacja jeszcze bardziej oddają to, co młodzi czują do siebie w danym momencie. Jest to również odzwierciedlenie ich marzeń dotyczących przyszłego życia.


Poznańskie plenery ślubne

Pary zamierzające wstąpić w związek małżeński w Poznaniu nie będą mieć problemów, aby takie odpowiednie miejsce do fotografii ślubnych znaleźć. Chociażby warto się wybrać do Palmiarni Poznańskiej zlokalizowanej na terenie Parku Wilsona. Park rozciągający się na powierzchni 6,6 ha., jest całkowicie ogrodzony. Składa się z dwóch części - południowa, ze stawami, sztucznymi wzniesieniami i alpinarium utrzymana jest w stylu angielskim, naśladującym dziką naturę. Natomiast część północna, przylegająca do Palmiarni we francuskim, charakteryzującym się geometrycznym układem ścieżek i roślinności.


Stadion Lecha Poznań

Jeśli młodzi interesują się futbolem, wtedy sesja ślubna na stadionie przy ul. Bułgarskiej stoi dla nich otworem. Co prawda obecnie stadion przechodzi gruntowny remont, ale niebawem będzie jednym z najnowocześniejszych obiektów piłkarskich w całym kraju. Parom patrzącym z sentymentem na historię polecamy sesję ślubną na terenie Zamku Królewskiego w Poznaniu. Z zamku pozostały do dziś tylko szczątki wieży i fragment muru miejskiego z XV w. Warto pamiętać, iż Poznań od lat należy do najbardziej zielonych miast w Polsce. Dlatego warto wybrać się do jednego z parku. Obojętnie, czy będzie to Park Kasprowicza, Chopina czy Mickiewicza. Wszędzie tam młodzi odnajdą na pewno wspaniałe miejsca umożliwiające wykonanie oryginalnej i pełnej wyniosłości sesji fotograficznej.

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top