Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Zdjęcia ślubne w nietypowych miejscach

Zdjęcia ślubne w nietypowych miejscach
Istnieje wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze profesjonalnego fotografa ślubnego. Poza ceną liczy się także sprzęt, doświadczenie fotografa oraz przede wszystkim jego umiejętności.

Ważna jest również umiejętność obróbki zdjęć, bowiem subtelne podkreślenie kolorów, czy też delikatne wyostrzenie elementu, nadaje zdjęciu dodatkowego uroku. Wasza sesja zdjęciowa może odbyć się zarówno w studiu jak i w plenerze, który cieszy się obecnie większą popularnością.


Moda na sesje awangardowe

W dzisiejszych czasach pary młode cenią sobie awangardowe zdjęcia ślubne, w coraz to bardziej nietypowych miejscach. Widok pary młodej na wysypisku śmieci, złomowisku, dworcu kolejowym, bądź też na stadionie piłkarskim lub korcie tenisowym, nie jest dziś w stanie zadziwić nikogo. Taka sesja zdjęciowa poza wyjątkową i oryginalną pamiątką, wydobywa wiele naturalnych emocji oraz dostarcza nie lada przygód, które na długo pozostają w pamięci. Przy odrobinie szaleństwa, wyobraźni oraz zaangażowania można uzyskać naprawdę zaskakujące efekty.

Klimaty industrialne i surowe

Powodzeniem cieszy się także surowy klimat zdjęć wykonywanych wśród murów lub w kamieniołomach, który przy odpowiednim skomponowaniu pary młodej z otoczeniem również zachwyca niepowtarzalnymi rezultatami. Awangardowe zdjęcia ślubne są sposobem na wyrażenie własnego "ja" oraz wybicie się ponad tradycyjne fotografie, przedstawiające sztuczne pozy, na sztucznym tle, które gwarantują ściśle określone efekty. Oczywiście zdjęcia ślubne wykonywane w parkach, nad brzegiem rzeki, czy też na łące, nadal są bardzo popularne, wiele par ceni sobie bowiem romantyczną scenerię. Każdy ma swoje zdanie i opinię. Jedni wolą zdjęcia bardziej subtelne, natomiast drudzy szukają czegoś co wyróżni ich fotografie w niepowtarzalny sposób. Jedno jest jednak pewne, iż zdjęcia ślubne były, są i będą nieśmiertelną pamiątką, a jedyne co w tej kwestii się zmienia, to coraz to nowsze, nie mające granic pomysły.


Piękne miejsca w Bierutowie

Bierutów to szczególne miasto, w którym znajduje się wiele ciekawych miejsc, mogących posłużyć jako miejsca Waszej sesji plenerowej. Jednym z nich są pozostałości zamku książąt wrocławskich z XIV i XVII wieku. Do dzisiejszego dnia zachowała się wjazdowa barokowa brama z 1680 roku wraz z kawałkiem murów obronnych oraz średniowieczna wieża zamkowa, zbudowana w stylu gotyckim z tarczą herbową, które z pewnością stworzą niezwykły klimat sesji zdjęciowej. Na uwagę w Bierutowie zasługują również wieża dawnego ratusza z XVII wieku oraz fragmenty obronnych murów miejskich z XIV wieku. Niezwykły klimat tego miasta, urocze alejki i uliczki, ruiny zamku oraz inne zabytki, z pewnością dostarczą Wam wielu, wspaniałych wrażeń, a przede wszystkim przyczynią się do powstania pięknych fotografii ślubnych.

Autor: Edyta Fołta

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top