Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Zatrzymać ulotne chwile

Zatrzymać ulotne chwile
Fotografie ślubne nawet po kilku latach stwarzają możliwość odtworzenia tego jedynego i niepowtarzalnego dnia w życiu, wywołując w Nas uczucie radości. Ważne wydarzenia z pewnością warte są utrwalenia, lecz należy pamiętać, że wybór fotografa nie należy do najłatwiejszych zadań.

Powinniście także zadecydować gdzie odbędzie się Wasza sesja zdjęciowa. Możecie zdecydować się na zdjęcia studyjne, które wykonywane są na sztucznym tle, lub też udać się z fotografem w plener, który stwarza zdecydowanie, znacznie więcej możliwości. Klimat Waszych zdjęć stanowić bowiem mogą nie tylko piękny park, jezioro, czy też łąka, ale również stare kamienice, ruiny opuszczonych budynków, czy też zabytkowe budowle.


Sesja plenerowa nieograniczona czasem

Należy także zaplanować najodpowiedniejszy czas na organizację zdjęć. Jeśli planujecie sesję zdjęciowa w dniu wesela, to trzeba wziąć pod uwagę, iż jest ona czasochłonna, a Wasze możliwości są dość ograniczone ze względu na stroje, fryzurę oraz makijaż panny młodej. W przypadku, kiedy odbywa się ona po uroczystościach zaślubin, nie musicie brać już tak wielu aspektów pod uwagę. Nie ogranicza Was czas oraz oczekujący na Wasz powrót goście, co z pewnością przysparza dodatkowego stresu. Sesja może wtedy się odbyć w kilku miejscach, nawet w pobliskich miejscowościach, w których również znajduje się wiele pięknych miejsc, mogących stworzyć ciekawą scenerię zdjęć.


Atmosfera i przygoda

Możecie także dać się ponieść szaleństwu, bez obawy o stroje i makijaż i sprawić sobie niepowtarzalna pamiątkę w postaci ekspresyjnych zdjęć ślubnych na przykład w wodzie. W zdjęciach najważniejsze są emocje, dlatego jeśli odbywają się już po ślubie, to są one prawdziwe i rzeczywiste. Sesja powinna przede wszystkim odzwierciedlać uczucia pozytywne, a towarzyszyć jej powinny dobra atmosfera i zabawa. Zaletą zdjęć plenerowych są nie tylko ich nieograniczone możliwości, ale także to, że są one bardziej naturalne, dynamiczne oraz lepiej oddają uczucia. Jeśli wykonuje je prawdziwy profesjonalista, to nie tylko będzie potrafił zrealizować Wasze, nawet najbardziej nietypowe pomysły, ale także wykorzystać zarówno każdą porę roku, jak i warunki klimatyczne. Dobry fotograf potrafi wydobyć urok z każdego miejsca, także z takiego, które wcześniej nie przyciągnęłoby Waszej uwagi nawet w najmniejszym stopniu.


Nie zapomnijcie o zamku

Jeśli organizujecie swoją sesję plenerową w Bełżycach, to za tło Waszych fotografii posłużyć może między innymi Zamek, który został wybudowany prawdopodobnie około 1416 roku oraz dwór Brzezińskich wybudowany wraz z kompleksem parkowym w latach 40stych XIX wieku. Dla par, pragnących wykonać swoje zdjęcia nad wodą, odpowiedni będzie także staw w Bełżycach. Przy odrobinie wyobraźni oraz fantazji, każde nawet najbardziej nietypowe miejsce posłużyć może za wspaniałe tło Waszych zdjęć.

Autor: Edyta Fołta

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top