Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Wyjątkowa pamiątka ślubna

Wyjątkowa pamiątka ślubna
Przedślubne przygotowania wymagają bardzo dużo czasu i wysiłku. Jeśli zaczniecie planować wszystko odpowiednio wcześnie, a świadkowie lub rodzice będą pomocni, zdążycie ze wszystkim na czas. Ślub i wesele będą olśniewające, pod warunkiem, że nie zorganizujecie ich w pośpiechu i na ostatnią chwilę.

Zaręczyliście się. Nadszedł czas, na planowanie ślubu i wesela oraz podjęcie najważniejszych decyzji, od których zazwyczaj zależy powodzenie waszej misji. Ważne, aby zabrać się za wszelkie przygotowania odpowiednio wcześnie. Warto wybrać się na targi ślubne, aby zorientować się w panującej modzie, poznać fotografów, kamerzystów, obejrzeć oferty firm dekoratorskich czy pokaz mody ślubnej. Rok to bardzo dużo czasu, o ile nie zostawicie wszystkiego na ostatnią chwilę. Radzimy usiąść na spokojnie i zastanowić się razem, jaki rodzaj ślubu chcecie wziąć, ilu przewidujecie gości, w jaki sposób będziecie z nimi celebrować wesele czy może tylko skromny obiad. Zapiszcie swoje postanowienia, a na pewno cała organizacja pójdzie bardzo sprawnie.


Fotograf i jego doświadczenie

Jednym z kluczowych momentów w organizacji ślubu jest wybór idealnego fotografa. Przeglądnijcie portfolio wielu osób i podejmijcie właściwą decyzję. Od niej zależą wspomnienia, które pozostaną uwiecznione przez profesjonalistę. Dobrze zrobione ujęcie fotograficzne pozwoli wam przypomnieć sobie za kilka lat chwilę, w której wkraczaliście na zupełnie nowe ścieżki waszego życia i da wam szansę na to, by zachwycać się na nowo tym, jak wyglądały wasze suknie ślubne, przyjęcie weselne i sesja plenerowa. Wybór miejsca jest naprawdę prosty, wszystko zależy od Was. Świetna sesja może odbyć się w miejscu waszego poznania, w starych opuszczonych fabrykach, autobusie, czy na torach kolejowych.


Lubin - piekne miejsca na sesje ślubne

Plenerowe zdjęcia ślubne stają się coraz bardziej szalone i niezwykłe. Im bardziej oryginalne, tym lepiej. Wzgórze Zielonka położone w Wolińskim Parku Narodowym, w Lubinie to perfekcyjne miejsce na spontaniczną i romantyczną sesję ślubną. Widok ze wzgórza szczególnie przy zachodzie słońca jest niezapomniany. Roztacza się on na całą deltę Świny i Zalew Szczeciński. Możecie też zrobić zdjęcia na tle pięknej panoramy Lubina. Najważniejsze jest, aby czuć się swobodnie podczas sesji zdjęciowej, dobór miejsca zależy od Was i kreatywności fotografa. W Lubinie za tło dla sesji fotograficznej można również obrać Miejskie mury obronne wzniesione w latach 1348 – 1358 z inicjatywy ówczesnego władcy Lubina księcia Ludwika I, wieżę Baszty Głogowskiej, która w literaturze niemieckojęzycznej nazywana jest Wieżą Prochową – Pulver Turm lub, Glogauer Turm – Wieża Głogowska, czy też Kościół Matki Boskiej Częstochowskiej i Kampanila.

Autor: Dagmara Sporysz

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top