Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Winietki ślubne – konieczne, a może niepotrzebne?

Winietki ślubne – konieczne, a może niepotrzebne?
Winietki weselne można zobaczyć dzisiaj niemalże na każdej imprezie. Czy jednak rzeczywiście są one konieczne? Kiedyś na polskich weselach nie stosowano winietek ślubnych. Teraz jednak są one już powszechne.

Winietki ślubne to małe karteczki, które umieszczane są na stołach, aby wskazać gościom ich miejsce do siedzenia. Para Młoda ustala wtedy samodzielnie, gdzie siedzą określeni goście, aby każdy z nich mógł czuć się podczas przyjęcia komfortowo. Czy jednak rzeczywiście takie winietki ślubne są niezbędnym dodatkiem podczas wesela?

Winietki ślubne – za i przeciw

Głównym argumentem „za” winietkami ślubnymi jest możliwość zapewnienia gościom komfortowych miejsc do siedzenia w odpowiednim towarzystwie – rodziny i znajomych. Nie dochodzi wtedy do sytuacji, gdy goście, którzy przyszli na przyjęcie ostatni, nie mogą znaleźć dla siebie dobrego miejsca i siedzą w towarzystwie nieznajomych im osób lub też tych, z którymi nie są w dobrych stosunkach. Dodatkowo, winietki ślubne - https://abforwedding.pl/winietki-slubne/ ułatwiają gościom znalezienie miejsc i zapobiegają chaosowi na sali weselnej. Warto wtedy umieścić przy wejściu specjalną kartkę z rozstawem stołów i listą gości przypisanych do określonych z nich – wtedy każdy z gości od razu będzie wiedział, gdzie usiąść. Z drugiej jednak strony winietki ślubne nie są lubiane przez każdego. Mogą nie przypaść do gustu tym osobom, które wolałyby samodzielnie wybrać swoje miejsce na weselu, a także nie podoba im się miejsce wybrane przez Parę Młodą.

Zamów piękne winietki ślubne przez internet!

Biorąc pod uwagę wszystkie „za”, a także „przeciw”, warto wskazać, że winietki ślubne to jednak przydatne gadżety. Teraz można zamówić je również jako gotowe druki z usługą personalizacji! Winietki wykonuje wiele firm zajmujących się szykowaniem zaproszeń, naklejek ślubnych oraz innego rodzaju druków. Wystarczy wtedy tylko dostarczyć firmie listę gości, aby otrzymać gotowe winietki w wybranym wzorze, na przykład z efektownym nadrukiem kwiatowym albo przewiązane ozdobną wstążeczką. Do dyspozycji jest wiele pięknych propozycji!

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top