Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Wesele w ostatniej chwili

Wesele w ostatniej chwili
Nie wszyscy wyobrażają sobie swoje wesele tak, jak robi to większość par. Zazwyczaj scenariusz jest podobny. Ślub odbywa się w słoneczną, ciepłą sobotę. Wesele trwa dwa dni, w niektórych tradycjach nawet 3 dni, a po wszystkim każdy musi dobrze odpocząć. Skupienie się na tym, aby było idealnie i tak, jak robią wszyscy, a jednocześnie wyjątkowo, odbiera większość sił. A gdyby tak odbiec od schematu i zorganizować Wasz wyjątkowy dzień w zupełnie innych okolicznościach? Przecież sobota nie jest jedynym dniem, w którym można wziąć ślub i zrobić wesele z prawdziwego zdarzenia. A gdyby tak przedłużyć sobie weekend i zrobić je w poniedziałek?

Planujemy wesele

Aby zaplanować wesele w innym terminie niż weekend, nie musicie wcale organizować wszystkiego na własną rękę, włącznie z salą i szefową kuchni. Tym bardziej, jeśli zdecydowaliście się na wesele „last minute”, organizacja wszystkiego samemu jest jeszcze bardziej czasochłonna. Na pomoc przychodzą miejsca, takie jak Dwór Korona Karkonoszy. To hotel, który organizuje przyjęcia weselne od A do Z, a Wy tylko podejmujecie na bieżąco decyzje. Taka uroczystość wymaga sporo zaangażowania, ale jeśli ustalenia o weselu powstają krótko przed jego terminem, nie ma czasu na zbędne formalności. Są aspekty, których nikt za Was nie załatwi, np. stroje, wybór zaproszeń czy obrączki. Dlatego Dwór Korona Karkonoszy pozwoli Wam skupić się na tych detalach, a resztę załatwi za Was. Jeśli zależy Wam na jak największym ograniczeniu kosztów, a jednocześnie nierezygnowaniu z różnych atrakcji, warto pomyśleć o weselu w tygodniu. Wydaje Wam się to zwariowane? A jednak coraz więcej par się na to decyduje i wiecie co? Świetnie na tym wychodzą!

Koszty wesela

Weekendy, niezależnie od tego, czy jest to wiosna, lato czy jesień, a czasem nawet zima, są oblegane przez nowożeńców. Bardzo trudno jest znaleźć termin na wesele, szczególnie w miejscach, które są wyspecjalizowane w tego typu imprezach i posiadają dużo dobrych opinii. Czasami trzeba rezerwować miejsce już 3 lata wcześniej. Z czego to wynika? No właśnie z tradycji, że wesele powinno odbywać się w sobotę. Dużo par decyduje się także na uroczystość w piątek, ale wtedy nie organizują poprawin, ponieważ w sobotę sala jest już zajęta. Dlatego koszty wesel w piątki już znacznie poszły w górę. Może w takim razie warto zdecydować się na ten wymarzony dzień np. w poniedziałek? Koszty za miejsce dla gościa na początku tygodnia są o wiele niższe niż w sobotę. Możecie takim sposobem bardzo dużo zaoszczędzić lub zaprosić więcej gości, z których pierwotnie mieliście rezygnować, ze względu na duży koszt. Inne wydatki, takie jak suknia ślubna, są niezwykle kosztowne, więc każdy dodatkowo zaoszczędzony grosz się przyda. Dwór Korona Karkonoszy organizuje wesela w środku tygodnia, a dodatkowo proponuje bardzo korzystne ceny. Przygotowanie takiej uroczystości bierze oczywiście na swoje barki, a poziom wesela jest niezmiennie wysoki. Dlatego warto rozważyć taką propozycję wesela, a uwierzcie, że już na zawsze pozbędziecie się negatywnych skojarzeń, związanych z poniedziałkiem!

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top