Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Twój ślub i wesele w obiektywie!

Twój ślub i wesele w obiektywie!
Ślub to bardzo wyjątkowy dzień. Wszyscy pragniemy, aby pozostał w naszej pamięci przez długi czas. Poza wspaniałymi wspomnieniami, pamiątką z dnia ślubu, oddającą te magiczne chwile są również fotografie ślubne, dlatego tak ważne jest, aby były one wyjątkowe.

Plan zdjęć najlepiej ustalić odpowiednio wcześniej, a także wspólnie z fotografem wybrać miejsce na zdjęcia plenerowe. Warto ustalić czy sesja odbywać się będzie w innym dniu, jak również od którego momentu się rozpocznie. Częstym pomysłem są zdjecia uwieczniające przygotowania od fryzjera i kosmetyczki poprzez błogosławieństwo, aż do samej ceremoni ślubnej. Możliwości jest wiele, najlepiej jednak bezpośrednio je omówić, tak by można było zaplanować wszystko odpowiednio wcześnie, a w tym wyjątkowym dniu w pełni móc przeżywać i cieszyć się tą najważniejsza chwilą w naszym życiu. Warto pamiętać, iż jeżeli istnieje taka możliwość, to najlepiej wykonać sesję zdjęciową w innym dniu niż sam ślub i wesele.


Wybór odpowiedniego miejsca

Zdjęcia wykonywane na sali weselnej, w pokoju hotelowym, czy w tradycyjnym studiu sa piękną pamiątką, lecz sesja plenerowa na łonie  natury ma swój niepowtarzalny  urok, a szczególnie atrakcyjne są także zdjęcia nocne. Rzeszów szczyci się wieloma zabytkami, które mogą posłużyć jako wspaniałe tło waszej sesji ślubnej. Miasto to położone jest u stóp Karpat, a jego udokumentowana historia sięga 1354 roku. Do wyjątkowych zabytków zaliczają się między innymi XV–wieczny Ratusz, czy też XIV–wieczny kościół farny, a szczególną atrakcję stanowi usytuowana pod kamienicami i płytą Rynku, Podziemna Trasa Turystyczna, licząca 369 m długości.


Magiczna sesja ślubna w Rzeszowie

Zachowało się tutaj około 400 budowli i obiektów zabytkowych oraz sporo pamiątek historycznych, z których większość zgrupowana jest w rejonie Śródmieścia. Wyjątkowy klimat tworzą podziemia rynkowych kamienic zawierające gotyckie relikty średniowiecznych budynków z czasów narodzin miasta, które przetrwały do dziś oraz secesyjne i eklektyczne elewacje mieszczańskich kamienic, jak i gmachów publicznych. Sesja zdjęciowa w Rzeszowie, może odbyć się także na rynku,  w okolicach zabytkowego Letniego Pałacu Lubomirskich,  w okolicach hali na Podpromiu lub na bulwarach wzdłuż Wisłoka. Kamienice w Rynku, stare mury i ulice zabytkowej części Rzeszowa, nadal tętniące życiem, mogą posłużyć jako wyjąkowe tło waszej sesji zdjęciowej.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top