Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Starodawne fotografie

Starodawne fotografie
Państwo młodzi i ich rodziny mają różne życzenia. Niektórzy życzą sobie reportażu z przebiegu uroczystości, inni sesji zdjęciowej w Parku lub na górze zamkowej Krzyżackiego zamku, jeszcze inni pleneru nad Wisłą o zachodzie słońca.

Dlatego dobry fotograf na ślub jest skarbem. Prawdziwie dobry fotograf na ślub to fotograf – artysta, który potrafi wydobyć najdrobniejsze niuanse, podkreślić urodę i wyeksponować wyraz oczu. Cechujący się kreatywnością i pomysłowością, a jednocześnie, potrafi dopasować styl pracy do gustu, preferencji nowożeńców. Dlatego wybierając atelier lub studio, warto zapoznać się z prezentowanym przez fotografa dorobkiem artystycznym, zapytać znajomych, rozejrzeć się po internecie. Tylko wtedy fotograf, zamówiony na wasz ślub spełni pokładane w nim nadzieje i udokumentuje artystycznie to najważniejsze w życiu dwojga ludzi wydarzenie.


Piękne zdjęcia retro naszych pradziadków

W pokoju babci, nad łóżkiem, wisi fotografia ślubna. Uśmiechnięta niepewnie twarz młodej dziewczyny w welonie, obok mężczyzna z wąsikiem - sztywni i uroczyści. Ta fotografia ślubna towarzyszyła im przez całe małżeńskie życie. Zarówno kiedyś, jak i dziś takie właśnie zadanie spełnia fotografia ślubna – ma być pamiątką, przypomnieniem tego jedynego, niepowtarzalnego dnia. Świat poszedł naprzód, zmieniła się technika i dzisiejsza fotografia ślubna znacznie odbiega od tego, co pamiętają nasze babcie i prababcie. Dzisiaj fotografia ślubna jest synonimem artystycznej wizji fotografa, zatrzymaniem w kadrze najpiękniejszych chwil z dnia ślubu.


Fachowiec wszędzie stworzy cuda

Dobry fotograf potrafi sprawić, że fotografia ślubna będzie przedstawiać, wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju dzieło sztuki fotograficznej. Współczesna fotografia ślubna jest prawdziwa i naturalna, pozbawiona sztywności, sztucznego pozowania, często wykonana w pięknych plenerach, których nie brakuje w Grudziądzu. Para Młoda podczas innych przygotowań musi wybrać konkretnego fotografa, zdecydować gdzie, kiedy i jakie mają być te zdjęcia ślubne.


Grudziądz - pole do popisu dla fotografa

W mieście o bogatej historii można zorganizować sesję na rynku Głównym, na deptaku Mickiewicza, czy przy majestatycznym Klasztorze Benedyktynek na Błoniach nad Wisłą. Kolejno Spichlerze grudziądzkie ciągną się na wzgórzu, lekko wznoszącym się w kierunku ruin zamku Krzyżackiego. Usytuowane na wiślanej skarpie spichrze tworzą charakterystyczną dla Grudziądza panoramę – Idealną na sesję ślubną. Takie zdjęcia ślubne pokazują ślub z wielu perspektyw, dokumentują szczęście młodych, łzy wzruszenia, drobne potknięcia i zabawne epizody, które nawet po wielu latach przypominać będą niepowtarzalny nastrój tego dnia i sesji ślubnej. Zebrane w jeden album, z przypisami, anegdotkami chętnie oglądane są przez wszystkich nawet po wielu latach. Trzeba pamiętać, że terminy na zdjęcia ślubne u dobrych fotografów należy uzgadniać z dużym wyprzedzeniem i nie czekać z decyzją na ostatnią chwilę.

Autor: Dagmara Sporysz

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top