Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Ślubny plener w Zielonej Górze i okolicach

Ślubny plener w Zielonej Górze i okolicach
Pamięć niestety jest nietrwała, a wspomnienia z czasem się zacierają. Najprostszym sposobem na zatrzymanie ulotnych, ważnych dla Was chwil jest fotografia. Dobre zdjęcia nie tylko rejestrują wydarzenia. Fotograf tworzący z pasją, potrafi uchwycić wszystko to co ulotne, nieraz nawet niedostrzegalne na pierwszy rzut oka.

Nie ma chyba nic piękniejszego niż emocje towarzyszące miłości i ceremonii zapieczętowania jej przed Bogiem. Zakochane spojrzenia świeżo upieczonych małżonków, łzy szczęścia w oczach rodziców, uśmiechnięte twarze weselników. Do dobrze wykonanych fotografii małżonkowie z chęcią powracają niejednokrotnie zarówno w chwilach dobrych jak i trochę gorszych, by z rozrzewnieniem wspominać jeden z najpiękniejszych dni w swoim życiu. Nie warto więc ryzykować, zlecając wykonanie ślubnych zdjęć niewprawnej osobie. W końcu ślub jest wydarzeniem jedynym w swoim rodzaju i niepowtarzalnym.


Wybór tego właściwego fachowca

Gdy znajdziecie już fotografa, którego portfolio Was zachwyci, posiadającego dobre referencje i który wywrze na Was dobre wrażenie, zastanówcie się jakich zdjęć oczekujecie. Mogą być klasyczne, romantyczne, szalone, ekstremalne, czarno-białe, kolorowe czy też wykonane w ciekawej scenerii. Ślubną sesję przeprowadzić można zarówno w studio jak i w wybranym przez Was miejscu. Im więcej włożycie siebie, swoich pomysłów, fantazji i serca, tym ślubne zdjęcia będą dla Was piękniejszą pamiątką.


Fotografia plenerowa wypiera studyjną

Pary Młode bardzo często rezygnują z fotografii studyjnej na rzecz ślubnego pleneru. Zdjęcia wykonane w właściwie dobranej scenerii uważane są za bardziej naturalne. A wyszukując odpowiednie miejsce można pokusić się o odrobinę szaleństwa i ekstrawagancji. Fotografie wykonać można zarówno w parku jak i na trybunach, przy ruchliwym skrzyżowaniu, w salonie krzywych luster, placu zabaw, ruinach starej fabryki, dworcu kolejowym czy też na polu golfowym. Wszystko zależy tylko od Waszej fantazji, gdyż profesjonalny fotograf niecodzienne ujęcia wykona w każdym wybranym przez Was miejscu.


Propozycje dotyczące ciekawych miejsc

Gdzie w takim razie zabrać swojego fotografa w Zielonej Górze i jej okolicach? Z pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Jeśli marzycie o romantycznych zdjęciach za tło doskonale posłużyć Wam może Muzeum Etnograficzne w Ochli, Palmiarnia na Winnej Górze, Ogród Botaniczny czy też w Arboretum w Nietkowie. Miłośnicy przyrody mogą udać się także na Wzgórza Piastowskie, do Lasu Odrzańskiego czy też do Parku Tysiąclecia. Choć zdjęcia wykonane w parku wydawać mogą się pospolite i oklepane, końcowy efekt zależy tylko i wyłącznie od umiejętności Waszego fotografa i jego zamysłu. Romantyczne zdjęcia wykonać można w otoczeniu zamków i pałaców. W Zielonej Górze i jej okolicach za tło posłużyć Wam mogą ruiny pałacu w Zatoniu, otoczenie pałacu w Przytoku czy też pałac w Zaborzu. Innym pomysłem na ślubny plener może być także Lotnisko we wsi Przylep. Jeśli natomiast szukacie nietuzinkowych rozwiązań udać możecie się do kręgielni, na siłownię czy też na tor kartingowy. Ogranicza Was właściwie tylko Wasza wyobraźnia.


Relaks podczas sesji ślubnej

Podczas ślubnej sesji najważniejszym jest, by młoda para czuła się zrelaksowana. Jeśli wybierzecie odpowiedniego fotografa z którym dobrze będzie się Wam współpracowało, a w miejscu przeprowadzania sesji czuć się będziecie swobodnie, z pewnością przedłoży się to na jakość zdjęć. A piękne fotografie staną się dla Was wspaniałą pamiątką na całe życie.

Autor: Aleksandra Zawadzka

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top