Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Ślub bez niespodzianek

Ślub bez niespodzianek
Najważniejszy dzień Waszego życia – dzień ślubu. To czas, który chcecie zatrzymać na zawsze. Zdjęcia ślubne dają taką możliwość. Dzięki niej, każda chwila zostanie uwieczniona z najmniejszymi szczegółami, emocjami i ciekawymi anegdotkami.

Cudowne wspomnienia z sesji plenerowej, ślubu i wesela zostaną zapisane na obrazie. Dobry fotograf razem z Wami omówi wszystkie szczegóły. Wysłucha Waszych oczekiwań, zaproponuje swoje rozwiązania, doradzi w wyborze miejsca plenerowego. Koniecznie musicie porozmawiać o przebiegu całego dnia, w jakim kościele odbędzie się ślub, jakie znajduje się w nim oświetlenie, jaką trasą pojedziecie do sali weselnej i którymi drzwiami Pan Młody będzie wnosił Wybrankę? Wszystko po to, aby ten dzień był niepowtarzalny i nie przyniósł niechcianych "niespodzianek".


Plenerowe zdjęcia ślubne

Podczas omawiania wykonania zdjęć ślubnych nie możecie zapomnieć o Waszej sesji plenerowej. Zastanówcie się, jakie miejsca będą odpowiednie, jakie macie marzenia i oczekiwania wobec fotografa. Czego chcecie uniknąć i na co powinien zwrócić szczególną uwagę? Miejsc na zorganizowanie niesamowitej sesji zdjęciowej w Świdnicy jest naprawdę wiele, nie sposób je wymienić – jednak pokuszę się o przytoczenie kilku pomysłów.


Każdy pomysł do zrealizowania

Dużą popularnością cieszą się zdjęcia industrialne, w opuszczonych fabrykach, starych murach, czy na dworcu kolejowym. Na tle zabytkowych budowli takich jak kościół Pokoju pw. Trójcy Świętej, Katedra świdnicka, o gotyckiej architekturze, stanowiąca najważniejszy zabytek Świdnicy. Na zainteresowanie zasługują kamieniczki na Rynku oraz budynek Ratusza Miejskiego, którego pierwotny budynek, wybudowany był w stylu gotyckim, posiadającym dwa piętra. Powstał w wyniku przebudowy domu kupieckiego pochodzącego z 1291 roku, przeprowadzonej w latach 1329-1336, po licznych pożarach i rekonstrukcjach przybrał obecną imponującą postać idealnie nadająca się na zdjęcia ślubne.


Spora ilość atrakcji miasta

Miłośników przyrody zachęcamy do romantycznej sesji w jednym z licznych Parków Świdnickich, m.in. do Parku Centralnego - położonego pomiędzy ulicami Pionierów, Śląską, Lipową i pl. Ludowym., rozpościerającego się na 9 ha, przez który przepływa rzeka Witoszówka, do Parku Łukasińskiego. Dużym zainteresowaniem cieszą się również Park Strzelnica, ze względu na liczne stare zabudowania oraz Park Młodzieżowy położony przy ul. Armii Krajowej, zajmujący ponad 7 ha. Park położony jest na planie trójkąta, zawiera dużo alejek oraz wzniesień i zagłębień, a na kamiennym cokole stoi drewniana 8-boczna altana nakryta daszkiem z latarnią – miejsca te stanowią śliczne tło do zdjęć ślubnych. Najważniejsze jest abyście czuli się swobodnie. Miejsce ani czas nie mają znaczenia, liczy się dobra zabawa, ogrom szczęścia i Waszej miłości, by fotograf mógł uchwycić je na zawsze.


Autor: Dagmara Sporysz

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top