Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl Zespoły weselne - muzyka-wesele.pl

Powrót do szczęścia - album ślubny

Powrót do szczęścia - album ślubny
Dla profesjonalnego fotografa wykonywanie zdjęć ślubnych to nie tylko zawód, ale również największa z życiowych pasji. Dobra wyobraźnia i kreatywność – to ważne cechy dobrego fotografa, który w doskonały sposób upamiętni Wasze najpiękniejsze chwile w życiu.

Zatrudniony przez młodych fachowiec musi uchwycić uczucia wyrażane poprzez najdrobniejsze gesty czy uśmiechy. Profesjonalny fotograf ślubny to taki, który umiejętnie obrazuje emocje i czerpie radość z tego co robi. Te zdjęcia muszą być owocem wspólnej pracy młodych z fotografem. Zdjęcia plenerowe mogą być wykonywane dosłownie wszędzie. Mogą być to miejsca oryginalne bądź takie, które widoczne są na co dzień.


Wiele wartych uwagi miejsc w Tarnowie

W Tarnowie istnieje wiele zabytków i muzeów, gdzie można wybrać się w celu wykonania zdjęć. Warto tutaj wymienić chociażby Ratusz, Ruiny Zamku Tarnowskich (zaraz obok Tarnowa), Muzeum Diecezjalne, Etnograficzne czy Okręgowe. Będąc w Muzeum Etnograficznym, istnieje również możliwość przejazdu taborem cygańskim ulicami Starego Tarnowa. Ciekawe zdjęcia wyjdą na pewno na tle pozostałości najstarszej tarnowskiej synagogi. Synagoga murowana, której pozostałość stanowi bima, powstała w miejscu starszej, drewnianej, wzniesionej w 1582 r..


A może coś oryginalnego?

Sesję zdjęciową można wykonać również na...130-letniej bryczce, która zabierze młodą parę szlakami turystycznymi wzdłuż największych atrakcji Tarnowa. Trasę można dobrać również według własnego pomysłu. Decydując się na taką formę sesji plenerowej, warto o zdanie zapytać również fotografa i wybrać trasę, na której znajdują się wspaniałe atrakcje miasta.


Romantyczne ujęcia w parkach

Młodzi mogą również wybrać się na romantyczny spacer do parku krajobrazowego w Gumniskach – kiedyś podtarnowskiej wsi, a dziś jednej z dzielnic miasta. Mimo iż Park Sanguszków jest tylko wspomnieniem dawnej świetności, należy do ulubionych miejsc spacerów mieszkańców Tarnowa, a także często służy jako plener dla sesji ślubnych. Życzymy młodej parze udanego wyboru. Ważne, by kierowali się własnymi pomysłami, marzeniami i pasjami. Te fotografie mają przedstawiać ich takimi, jakimi są. Tylko wtedy zdjęcia będą wizytówką miłości na ich dalsze wspólne życie.

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top