Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Powrót do pięknych chwil

Powrót do pięknych chwil
Zdjęcia ślubne powinny być prawdziwym zapisem tego wspaniałego wydarzenia. Nie znaczy to jednak, że muszą być robione akurat w dniu zaślubin. Aby wyeliminować dodatkowy stres, większość par decyduje się na sesję ślubną w inny dzień.

Niektórzy pragną, aby plenerowa sesja była oryginalna, pełna ciekawych ujęć. Inni z kolei marzą o spokoju, wyciszeniu, udaniu się do miejsc, gdzie w skupieniu będą mogli pozować do jedynych w swoim rodzaju zdjęć. Wybór należy do Was.


Plenery bardzo modne

Zdecydowana większość par decyduje się na zdjęcia ślubne w plenerze. Szczególnie te, które biorą ślub wiosną bądź latem. Zdjęcia wykonane w studiu nie będą tak piękne jak te zrobione na plaży, łące, nad jeziorem czy w lesie. Aby zdjęcia były piękne, potrzebne do spełnienia są cztery główne warunki: dobry fotograf, pogodny nastrój, ładna pogoda i urokliwe miejsce. A oryginalnych i wspaniałych miejsc w Kielcach nie brakuje.


Z naturą w tle

Chociażby warto wymienić w tym momencie piękno przyrody, które można dostrzec w jednym z pięciu rezerwatów: Ślichowic, Kadzielni, Wietrzni, Biesaku i Karczówce, który jest rezerwatem krajobrazowym. Będąc już w rezerwacie Biesak, warto wybrać się w plener zielonym szlakiem spacerowym i tam pokusić się o wykonanie ciekawych zdjęć ślubnych. Również Kielecki Park Miejski stanowi element niedzielnych spacerów, odpoczynku i spotkań. Znajduje się tam między innymi źródełko Biruty, przy którym młoda para często decyduje się na sesję zdjęciową.


Zabytkowe klimaty

Równie ciekawe zdjęcia można wykonać na tle licznych zabytków Kielc: Pałacu Biskupów Krakowskich, Kościołów Św. Wojciecha i Świętej Trójcy czy Pałacyku Zielińskich. Ciekawym tłem będą również fotografie wykonane na Rynku, zwanego kielecką starówką oraz ul. Henryka Sienkiewicza.


Pomysłowa forma

Inną nowoczesną formą są zdjęcia ślubne wykonywane na ulicach, chodnikach, przejazdach kolejowych. W celu wyciszenia warto wybrać się do lasu czy nad jezioro. Każda decyzja będzie właściwa. Ważne jest, aby była ona podjęta wspólnie, bez nacisku osób trzecich. Tylko wtedy sesja ślubna będzie udana i ciepło wspominana w kolejnych latach.

Autor: Grzegorz Wieczorek

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top